Kadettas nesikuria. Dregsta elektra?

Kadettas nesikuria. Dregsta elektra?

Sveiki. Vel noriu protingu vyru pagalbos. Gal isivaizduojat kas galetu buti. Automobilis - Kadett’as 88 1.3 karbas.

Ryte uzsikuriau… Suvazinejau kur man reikia. Vaziuoju po pietu, vidury kelio kazkio sunkiai vaziuot pradejo, siurbtis ar kas, bbz… Gazas vos ne dugnas ir nieko nevaziuoja. Seip ne taip namo grizau. Reikia ishvaziuot vakare - niekaip neuzsikuria. Negriebia ir viskas. Smigo akumas…

Kita diena jau su pakrautu akumu kuriu… nesikuria. Isukau zvakes, 2 juodos. Suspaudziau (kad mazesni tarpai butu), isiku - kuriu. Uzsivede. Dar kelis kartus kuriau - ledas. Susilo, bandau isvaziuot - gesta. Pajudejau kokiu 10 metru - vel nebesikuria. Negriebia ir viskas. Vel mire akumas. Ryt vel su pakrautu kazka bandysiu burt.

Benzo filtras naujas, benza siurblys lyg ir pumpuoja. Kazkas pridegimu manau…

Any ideas? Nekaltas

Diela byla v babinie

degima, karba ziurek

nu jo… tikrai stebuklai, kad jis dar neseniai kuresi Girtas

nemanau, kad karbas. Nebutu gi shiandien ant laisvu geriausiai dirbe, jei karbas… O degimas, tai kur tiksliau? Nekaltas

sudreko elektra. pas mane vienoj masinoj tas pats, uzsikuri pashyla trukt truk ir uzgesta. tada kurk nekures, starteris suka puikiai bet negriebia, nes dregmes pilna paskirstytojuje. ispurskiau sudu tuo kur dregme istraukia ir buvo gerai kuri laika, reikes dangteli nauja pirkt.

va cia tai tikrai gali taip ir buti.

Gal dar kokiu idomiu minciu? Šypsena

hmz… beto, kai pasakei, kad tokia beda, prisiminiau, kad 99% tas ir yra. Nes:

1. man taip budavo, kai vazinedavau ankciau, po termostato keitimo, tik sushyla varyklis ir pzdc, vaziuoja kai lavonas. Bet galvojau, kad filtras, nes tikrai buvo uzsikimses ir purvinas. Pasikeiciau - stebuklingu budu pora dienu pavazinejau - buvo gerai. Todel maniau isprendes beda, bet tikriausiai mazai vazinejau. :confused:
  2. termostata keiciau, nes neshilo varyklis, o ishemus termostata pasirode, kad buvo speceliai idetas sriegis, kas termostatas neuzsidarytu, ir varyklis nekaistu (nekaip nesuvokiau, kodel taip buvo padaryta)

Tai taip isheina, kad jau pardavejas buvo susidures su sia beda, bet taip ir pardave nieko nepasakes…

Žliumbia

[quote]Starco rašė:
Stebuklai kadette. Nesikuria.
[/quote]

Stebuklai būtų jeigu mes tau jį internetu užkurtumėm, juo labiau kad "uždegimą" vadini "pridegimu"-kas byloja jog variklyje "nesigaudai"…

taip, tikrai nesigaudau. Todel man tokie nesuvokiami dalykai kaip viena kart uzsikuria, o ishylus varykliui nebe yra nesuvokiami (stebuklai).

Todel ir klausiu protingesniu, geriau ishmanciu varyklius, zmoniu pagalbos.

Ir jei tau lengviau mane iskritikuoti nei padeti - prasau, as isizeides nesijausiu. Niekas negymem mokedami.

Be abejoNekaltas…bet dar niekas neišmoko susiremontuoti variklio neakyvaizdiniu būdu-tam reikalingas bent mminimalios žinios ir šiokia tokia praktinė patirtis…jeigu aš tau parašysiu-pasitikrink Holo daviklį-tau nuo to “akyse neprašviesės”…todėl galiu patrti tik tiek-Varyk mašiną tiems kas “tuo užsiima”.