kada uzdraus bmw?

Uzmusiau_boba™ Gerai bent vienas protingai sneka. o seip jei nemoki vairuot tai ir su audi atsitrenksi Cha cha

kaip taisykle pacios galingiausios ir i daugiausia daliu skylancios tuo paciu, buna 520, kaip ir siuo atveju Apkabinimas

esme kad daugelis urodu renkasi bmw ir tai nereiskia kad tavo tete mama ir ju vaisius yra ar buvo urodai… esme kad dalbajobu geriausias karstukas yra bmw ir nieko cia nepakeisi, tik meldziu dieva kad toks gaidosas neuzskristu ant manes ar ant mano artimuju

pYz2liS kokia cia patirtis kai gaza spaudzia net negalvodamas apie pasekmes Nekaltascia ir patirtis nebepades Kvankt?

as irgi visa gyvenima stumiau ant bnv, kol nenuvaziavau paziuret e39. nusipirkau ir db i kitas masinas net neziuriu. mano nuomone bnv yra tikrai Begalo Malonu Vairuoti Gerai aisq yra ir kitu masinu kurios komfortiskai vaziuoja. bet bnv man pasidare kzkas Apkabinimas db kita masina vienareiksmiai imsiu e60 Gerai

ka jus ismanot. alfa malonu vairuoti, jei nereiktu remontuoti Gerai Juokiasio apie tuos galingus variklius - su 1.3 gali pasiekt 170km/h o uzsimusimui 100km/h per akis Nežinau

ralfass ****ink su savo bulviavozu po laukus draskytis Juokiasi Juokiasi bl ,dzentelmenai tai tik su audi ,pagal visas ket nuorodas vazineja,ane? Juokiasi Juokiasi kai pasirodo straipsnis ,kaip audi pravaziavo per raudona ir paertrenke vaika ,tai ko tyli tada? (to patis klausiu ir esne)

alfa.lt/straipsnis/10273393/?Kauno.rajone.apvirtus.automobi liui.suzalotos.dvi.moterys.ir.du.vaikai=2009-05-18_15-30ko sito nepakopinai ?

chia ishsitashko keliu ereliai… A.T.A baisiausia kad dazhniausiai mirshta keleivei… Angelas

tai kad niekas nezuvo, ir i dalis kelias neskilo Apkabinimas

Juokiasi aaa,mat kaip, tai vis dar bulka saugumo etalonas ar ne? matyt duju balionas buvo gerai apsaugotas nuo smugiu ,kitu atveju ne kazkas

nesinervuok tik … niekas neuzdraus tau bmw vairuot Cha chasutapimas ir tiek Mirkt

cia nei vienas gi nepasake kad VISI bmw vairuotojai yra vienodi!!!, o jau kaip yra del tu bmw taip ir yra, statistika nepakeisi. ir su kitom masinom padaro mirtinas avarijas, bet turbut dazniausiai su bmw, tiesiog reikia tai pripazint Skaitau

Mano nuomone: BMW ****s and must die Mirkt

Juokiasi Žliumbia Juokiasi Žliumbia

apgailetinai atrodot kai auto marke tapatinat su asmenybe,kokia ji bebutu Blogai

RM, paneik teiginy, kad BMW vairuoja procentishkai daugiau vairuotoju su psichinem negaliom nei sakykim Toyota Kietas Labas Špyga

RM apie X5 cia nieks nesneka Cha cha

Didesne protine negalia yra stumt ant automobilio markes kuri niekuom nekalta kad ja renkasi lengvabudziai vairuotojai,taip tokiu tikrai daug,bet cia ne masina kaltint reikia… Tiesiog yra zmoniu tipas kurie pervertina savo bei automobilio galimybes.

butent boba, bnv renkasi psichiskai nestabilus Taip