Kada kirptis plaukus?

Kada Moteris kirptis plaukus?

Nuo mazens mergaites augina kasas, kuo ilgesnes, tuo geriau, graziau, mergaitiskiau, o islaikius ir Vyras dar gauna pasidziaugt glostinedamas ir veldamasMirktTaip Bet ateina laikas ir moteris nusikerpa. Stebekit gatvej: kiek galit suskaiciuoti moteru ilgais plaukais?Nekaltas Kalbu ne apie merginas, o butent moteris. Kelioms is nenusikirpusiu tinka ilgi plaukai? Kada tas metas, kai nukerpi vaikystes dziaugsmus ir asaras?

Tik labai retai moteriai tinka ilgi plaukai.O be to,kai vyresne negu 26-27 (aisku,nelygu,kaip atrodo),o neshioja ilgus,o dar ypac tamsius plaukus-tai negrazu man ir viskas.Sviesus-jie kazkaip jaunina ir esu macius tikrai neblogai atrodanciu vyresniu moteru,nesiojanciu ilgesnius sviesius plaukus-ypac,jei jie grazus ir ishpuoseleti.
Bet tamsus plaukai-pasendina,nes labai ishryshkina kad ir mazas dar raukshliukes.O be to-kuri ish musu taip jau labai turi laiko priziureti ilgus plaukus?
Nusikirpus esu jau ko gera kokie 5 metai.Daug sukuosenu ishbandziau,nuo ilgio "ligi peciu" iki visai trumpos sukuosenos.Dabar gal noreciau auginti,bet kad tas "pereinamas laikotarpis"…brr…Nea,gal apsieisiu be ilgu.

Asei ilgais plaukais ir nemanau kad kada "pribresiu" prie labai trumpu,man netinkaNe
Nors kai sukakojo man 17 as savo kasas(jos zemiau uzkapalio buvaApakęs)pakirpau gal koki 20 cmCha chaLabai daug vargo su sitokiu ilgiuPavargęs
I da kai kokia depresucha uzplaukia norisi paimt ir smaukst ligi peciuBaisu

Je je angeliuxai.Ash jau jumi mintyse maciau su ilgiu-ligi peciu Cha cha

Ta prasme manai tiktuNekaltas

Na taip… kai eina moteriškė su žilom kudlom iki liemens tai atrodo tikrai nekaip Ne

Manau, kad nusikirpsiu kokių 29, jei užteks kantrybės juos dabar užsiauginti Šypsena

Na, man jau 29+. O as vis dar ilgokais plaukais. Kazkaip dar nesinori kirptis. Bet gal jau laikas?

Taip,manau tiktu.Ir spalva pasikeist galetum Cha cha
Bet cia tik pasiulymas,angeliuxai.Nepriimk,kad butinai reikia.

I kokia?

Ne laikas!Man tai lab graziai atrodei su savo ilgais plaukais.Gi dar ne zilos kudlosMirkt

Manau,geriausia butu raudona,bet nezinau,kaip paciai ta spalva patiktu.Tik nenusiblondink…Veee

As blondine dar nebuvau,o vat randona,violetava,ryza,juoda,net kazkada melynaBaisuCha cha

A cia tu gera minti pakisai,gal laikas keistisNekaltas
Dar pamastysiuMirkt

O tai trumpus lengviau prižiūrėti? Apakęs
Jau kai pasižiūriu, kaip mamka kas ryta suka, velia, purškia… Nu man tikrai mažiau reikia laiko…Cha cha

Ja ja man ilgiem plaukam isvis nereik daug laikoLiežuvisMax 2 minutes rytais…

A kokia dar ypatinga prieziura trumpiem? Apakęs Sampunas+balzamas plovimo metu, o ryte sukutem ciukst-ciukst, sypsena “ant veido” ir baigta. Cha cha

stikleApkabinimas tau taip tinkaTaip. ka chia sumisliavojaiApakęsApakęs tik NenekirpkBučkisLabas
vo o ash i senatve auginuCha cha
dar ne preish pilnus metus turejau trumpa trumpa shukosenaMirkt tvarkymo nulis buvo, o now…NekaltasNekaltas padaugejo…Liūdnas

Ka as galiu pasakyt… juk arklio uodegos tikrai nera grazu Taip metas kai nukerpi plaukus ateina kiekvienam skirtingai. Tai priklauso nuo daugelio veiksniu: kiek laiko turi(plaukus priziuret visadfa reikia daug laiko , o ypac ilgus) kokia plauku bukle(sveiki, silpni, luzinejantys ir t.t.), ir ar ziurint tinka ilgi ar trumpi plaukai…Kiekvienas turime gerai priziureti savo plaukus, juk kas is to jei eina mergina su ilgais iki keliu plaukais, o jei jie dar ploni ir issisakoje… Veee juk daug maloniau bendrauti su tuo zmogumi kuris yra tvarkingas ir visai nesvarbu kokio ilgio plaukai, svarbu,ka jie butu graziai sutvarkyti

Tu tiesiog genijusNekaltas, per dvi minutes išsiplauti, išsidžiovinti, susišukuotiApakęsNekaltas…, taip nebent plikas galiCha chaNekaltas

As labai retai kada sukuoju plaukusLiežuvisIr retai kada dziovinu fenu,gaila plauku ai ir vasara vesiauCha cha