kada buvot zoologijos sode...?

tai buvo labai seniai gal pries kokius 8 metus, todel nelabai ka prisimenuŠypsenaJuokiasiTaip

na va…pavadinimas jau isamesnis…Mirkt
o ziuriu jus visi jau senai buvot ten…as va siais metais buvau…tuoj idesiu foto viena is zologijos sodo…man tai visai patiko ten…Mirkt

Paskutini karta buvau Kauno Zoologijos sode,2-oje klaseje…T.y. pries 5 metus…Cha cha

buvau prieš kelis metus Kaune.

mmm…kazkada seniai… Žvaigždė

nu gal pries kokius 3 metus buvau palangos zologijos sode. Visai nieko

paskutiny karta buwau kauno zoologijos sode praeita vasara

aš ir panašiai, tik, kad beveik viską prisimenu…TaipLiežuvis

Latvojoj prieš porą metų buvau, o į Kauną vos ne kiekvienais metais nuvažiuojam. Gal savaitgalį važiuosim Nekaltas Bet Kaune tai tikras žvvėrelių kalėjimas Nežinau

[quote]

buvau as zoo sode pries beveik pries menesi…

berlyno zoo sode…

tej ten visai faina…

Paskutini karta buvau Kauno zoologijos sode, pries kokius 4 metus Nekaltas Cha cha Labai patiko tad kai nuvyksiu i kauna butinai ten nueisiu Taip

na as tai kaune buvau zoologijos sode!draugui patiko su pusbroliu bet man tai ne!Ne nes matem kaipp bezdzione su bezdzione daro vaikus!Taip

pries du menesius Liežuvis

neatsimenu kada. Gan senokai, reiketu kada nueit. Gal kas noretu man kompanija palaikyt?Mirkt

kai buvau mazyte,buvau kauno zoologijos sode, o daugiau tai Vokietijoj pries…2 savaites…Cha cha l.patiko!xi xiJuokiasiJuokiasi buvo jega! laaaaaaabai didelis tai visko ir neapziurejomNe bet vistiek buvo jega - nepalyginamas net truputeliu su musu lietuvisku!Tūsas

Hm…berods pries 2metus buvau vokietijos zoo sodeŠypsena,jega ten buvo,tikrai nepalyginsi su musiskiuNekaltas

oj senej labal labaj senej buwaw… rejketu apsilankyt …mmm…JuokiasiLiežuvis

Kiek prisimenu, tai niekada gyvenime nesu buvusi zoologijos sode… Na, gal ir buvau, bet buvau labai labai mazha, todel nieko neatsimenu Mirkt

na…kokioj antroj klasej buvau Kauno zoosodeŠypsena…o penktoj klasej BerlynoLaimingas…tai taip iseina ,kad pries kokius du metus…Žvaigždė

ghm… Jau senokai…