Kad butu linksma per egzus...

Kad butu linksma per egzus…

Kad egzaminai butu linksmesni

  1. Gavę egzamino klausimus bėkite lauk rėkdami : "Aš gavau slaptus dokumentus!"
  2. Visą egzaminą kalbėkite. Garsiai skaitykite klausimus, savo atsakymų variantus. Paprašyti
    nustoti - pasakykite : "TAAAIP lyg jūs girdėtumėte mano mintis". Po to pradėkite šneketi apie
    tai, koks idiotas yra dėstytojas.
  3. Atsineškite mobilųjį telefoną ir grokite visas galimas melodijas visų maksimaliu garsu …
  4. Savo atsakymų lape pasistenkite parašyti naujų, įdomių priežasčių kodėl jūs atsakote į šį
    klausimą. Pvz.: Aš atsisakau atsakyti į šį klausimą, nes tai prieštarauja mano religiniams
    įsitikinimams. ( Būkite išradingas )
  5. Įbėkite į egzamino auditoriją paniškai žvalgydamasis aplink. Atgaukite kvapą. Prieikite prie
    egzaminatoriaus, pasakykite: "Jie mane rado. Aš turiu išvykti iš šalies" ir išbėkite.
  6. Praėjus 15min. nuo egzamino pradžios suplėšykite lapą su klausimais į smulkius gabaliukus ir
    išmeskite juos į orą, šaukdami "Su ŠV.Kalėdom". Jei esate tikrai drąsus, paprašykite dar vieno
    lapo su klausimais. Pasakykite, kad pirmąjį pametėte. Procesą kartokite kas 15minučių.
  7. Ateikite į egzaminą tik su šlepetėmis, chalatu ir rankšluosčiu ant galvos ( tikrai
    sužavėsite egzaminatorius ir laikančiuosius savo grožiu ).
  8. Atsineškite daiktų, kuriuos galėtumėte metyti į egzaminatorių, kai jis nežiūri. Apkaltinkite
    tuo suolo kaimyną.
  9. Kai egzaminatorius paduoda jums lapą su klausimais - suvalgykite lapą … ir paprašykite
    dar…
  10. Paimkite lapą su klausimais. Po 20 min. numeskite ant žemes savo popierių, surikite
    "Velniop visą tai!" ir pergalingai išeikite iš auditorijos.
  11. Ateikite į egzaminą visiškai girtas ( Visiškai girtas reiškia, kad bet kuriuo egzamino metu
    jus galėsite pavadinti egzaminatorių: "supistu karosu, daunu ar visišku idiotu, pavojingu
    visuomenei" ir pareikalauti iš jo gero pažymio, jei jis nesutiks: gerai užvožti į marmūze ).
  12. Pakomentuokite kaip seksovai šiandien atrodo egzaminatorius.
  13. Ateikite į egzaminą su juodu apsiaustu. Po pusvalandžio užsidekite baltą kaukę ir pradėkite
    šaukti: "Čia aš, operos šmėkla!" tol kol jūs ištemps iš auditorijos.
  14. Jei bus reikalaujama įrodymų parašykite ilgiausius kokius tik galėsite sugalvoti. Į daugumą
    lygčių įtraukite PI ir Kompleksinius skaičius. Jei egzaminas raštu, susiekite viską su savo
    gyvenimo istorija.
  15. Pabandykite, kad žmonės auditorijose padarytų bangą ( kaip varžybų stadione ).
  16. Atsineškite didelį, gremėzdišką, šlykštų stabą. Pasidekite jį šalia savęs, dažnai jam
    melskitės. Paaukokite nedidelę auką.
  17. Egzamino metu išardykite viską aplink: Stalus, Kėdes, viską ką tik galite pasiekti.
  18. Nusivemkite į savo studijų knygelę. Paduokite ja egzaminatoriui. Išeikite …
  19. Užeikite į auditoriją, gaukite klausimus, atsisėskite. Po 5 minučių garsiai pasakykite
    egzaminatoriui: "aš nesuprantu ne vieno klausimo. Aš lankau visas paskaitas. Kame reikalas? Kas
    esat jūs? Kur dėstytojas, kuris jas dėstė?
  20. Parašykite visą egzaminą užsienio kalba, jei mokate, o jei ne, ai ką nors sugalvokite …

jo tada tai 100% egza islaikysi Cha cha reiks taip daryt visada Cha cha

Jo, bus viskas ok.

Gal dar turit pasiulymu?

JO butu Faina! Bet egzaminus teks laikyti derektoriaus kabinete!Cha chaLabasGraži

Tai kokio dydzio tas dyreko kabas?

Cool prajuokinai!Cha chaGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiCha chaCha chaCha chaGeraiTaipTaipTaipTaip

Ne zinau bet tektu ten buti!as ten dar nekarto nebuvau bet jei pakliusiu tai butinai viska ismatuosiu ir tau pasakysiu!
Cha chaGeraisusitarem!GeraiCha cha

Bet gaila, kad kolkas igyvendinti pavyko tik ta banga ir metyma… Niu nieko, pasireiksim dar…

Nu jus duodat Cha cha

Gerai. Laukiu. Ir greiciau. ten pakliuti lengva. paprasciausiai dauzyk daug leksciu Šypsena))))))))))))))))

Juk sulej turi booti liksma. Šypsena

o jei bus liudna tai bliogai bus… ir mokslai i galva nelys…

Gerai pasistenksiu!Cha chaMirkt

Dar gali per kontra padaryt ka nors is tu dalyku ir garantija kad nuves pas dyreka… Šypsena Šypsena Šypsena

Niu siugalvokit da ka nors…

Sugalvot tai sugalvosiu cia nou problem!Cha cha

Uj… NU pavarei… Cha chaGražiGeraiTaip
Musu diriko kabinetas ~ 4m x 5m Cha cha
Ish akies matavau Mirkt

Geras Cha cha Manes kaip tik siemet laukia 10klases egzai… Cha cha Cha cha