kaciukui traukuliai.kas jam?(jau praejo)

kaciukui traukuliai.kas jam?(jau praejo)

jam beveik du men.linksmas,eda pats,kai prisimena kur,daro i dezute…
bet jam kazkas yra.uzeina tokie traukuliai,pradeda visas purtytis seilejasi…paskui lyg ir noretu i dezute ir miaukia.kazkoks issigandes buna.kai eda isitempia,ir drebuliukas toks pasidaro,bet ne visada.
jam kazkas su pilvuku,bet kas?
buvau nunesus pas veterinara,sake kad nuo kirminu,dave tablete,ketvirti liepe sugirdyti,bet po keliu dienu vel prasidejo tas pats.
gal dabar puse sugirdyti?
negi teks nesti migdyti…

tai gal dar karta nueikNekaltas arba bent pasiskambink…

nuvesk pas kita veterinara ir kuo greiciau !!!

Labas,kuo ji maitini???

Vesk pas kita veterinara ir tikrai neduok "dar puse". Gali dar labiau pakenkt. Nors as gal dar bandyciau vesti pas ta pati veterinara. Jei jis nezinos, kad toliau tas pats daros, tai galvos, jog jo diagnoze buvo teisinga. Galbut reikia jam leisti pasitaisyti Nekaltas Nors nezinau kaip cia gautusi.

na girdejau kad gyvunams kaip ir zhmonems budinga apilepsija…
taigi,nenoriu gasdint bet tavo shuiukui gali buti butent tai…Nustebęs

Gal konvusijos?Nekaltas

Tai, kad ten kaciukas…Taip

Aš tai vėl kreipčiausi pas veterinarą.

oij…kachiukui…taip ir norejau pasakyt…Drovus

epilepsija nelabai,nes tada butu ne seiles,o putos.
ta zinau.
o kur panevezy yra veterinaru.zinau tik viena,nemuno gatvej.
gal zinot.
pas ta nebenoriu.

dar vis zinda.ir papildomai duodu pieno silto,kokios nors virtos ar keptos mesytes,sriubos sultinio kartais laka,varskes duodu,bet jis nelabai jos nori.
kate eda zalia mesa.
ir dar.mes itariam,kad tetukas to kaciuko yra kates brolis.nu jie is vienos vados.
ir dar.jei pasveiks jis.gal kam reikia kaciuko?

na kadangi kaciukas jaunas,nebutinaij jam ish burnos turi eit putos…gali ir seiles,taigi tai labai imanoma…Taip

na gal tai ir nevisai gerai…jeigu tai ir toliau nesibaiogs, gal reiketu dar karta pas veterenara apsilankyt Nustebęs

atrodo praejo,jau kelios dienos nebepastebiu jokiu traukuliu.gal vaistai pagaliau suveike.beje tos puse tebletes nedavem.
taigi jeijis jau pasveiko,teks man sestadieni i turgu keliauti.o turguje yra koks nors mokestis jei nori dovanoti kaciuka?