Ka veikiate po pamoku, t.y kokius burelius lankote?

Ka veikiate po pamoku, t.y kokius burelius lankote? Labas

vieniem sportas, kitiem sokiai, dar kitiem menas ar dar kokios muzikos mokyklos…Na o kitiem isvis laiko truksta… Nekaltas sako pamoku perdaug… ir visokios kitokios sapaliones… Na o man : kuo daugiau lankau bureliu lankau tuo daugiau suspeju! labiau taupau laika, kad viska suspeciau ir viska normaliausiai suspeju Taip Na o ka jus manote?? O gal jum atrodo kad bureliai tik laiko svaistymas?? ???

Va šitą būrelį: [bite.lt/plius/bendravimas/admlt/2club.welcome/61-=(43793654 2](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/admlt/2club.welcome/61-=(437936542)

Uzklasine weikla gerai

Uzklasine weikla gerai

labai pavyzdingas mokinys tu Clandestino Taip

mokykloi sukire daug papildomu pam. tai ir lankau meteka anglu ir istorija pakanka iki gyvos galvos Taip Žvaigždė

Aš dainuoju mokyklos chore Drovus

Muzikos mokyla… tuoj baigsiu… tikiuosi kad baigsiu…

As lankau zygeiviu - folkloro kluba Gile (gal teko apie toki kartais girdet? ).Tai tokia didele mano gyvenimo dalis kad net neisivaizduoju ka be Giles daryciau… Dar lankau papildomas anglu pamokas, bet siap Gile uzima daug (malonaus) laiko Niam niam Niam niam Niam niam todel kitiem dalykam nebelabai ir lieka Laimingas

anglu lankydavau, nes labai patiko shita kalba Šypsena

Lankau sokiu kolektyva “Kosmeja” Gerai Tūsas

O as esi didelis tinginys Drovustodiel nepaslenku dar po mokyklos kazka veikt Drovus

ir kodėl tu toks nežingeidus? Cha cha

melagiau tu… Liežuvis nagi kodel neparasai, kad asiliuku jodinejimo pamokeles lankai… Drovus ir dar po to i siuvinejimo bureli skubi… Nekaltas nepyk, kad pasakiau, bet negrazu meluot… Ne Taip

esu didelis tinginys Taip_…luce ja na pece palizu,vo dvore maroz,holodno…__ “Lidekaim paliepus,man panorejus” _ Mirkt

ple prigavo Pavargęs

sito durdomo ikurejai reiketu ten visam laikui isipaisyti! Taip

bendraminte Apkabinimas