Ką valgot kine?

Ką valgot kine?

Tai ką? Aš popcornus ir colą Niam niam

Kas tau šiandien su temų kūrimu užėjo? Nekaltas

Kine labaiu mėstu riešutus, nors ir popcornų neatsisakau. Mirkt

o as i kina nevaikstau

Tai ko taip ? Apakęs

ai kazkodel nervina,man labiau namie patinka filmus ziuret ir pigiau Mirkt

visada nusiperkam popkornu ir limonado… o kartais ledu, hotdogu, biurgeriu, m&m’s ir t.t.

Cipsus kokius nors valgom kine… Nekaltas

kine rejkia filma zhiooret o ne walgeet Liežuvis

as alu megstu kine gert… su chipsais ar be ju… Niam niam

nieko nevalgau Ne

ash tai filma ziuriuCha cha ir seip nefaina, kai aplinkui kokius cipsus rija kasnors, gi ne i valgykla susirinkeCha chaLaimingas

Nevisuomet valgau, bet jei tenka, tai cipsus ar kazka panashaus.

Šiaip valgymo kine kulrtūra perimta iš amerikiečių. Nemanau, kad reikia žiūrint filmą ką nors valgyt. Nors man dar baisiau būna, kai ką nors valgo per kokį tai spektaklį ar koncertą Nežinau

As ta pati ka ir tu Šypsena

as niekoTūsas

paprastai atsitysiu i filma sokolada ir jo net nepalieciu… ir apskritai nervuoja kai ten tokie neprivalgeliai atlekia i kina ir visa filma prie ausies traskina tuos savo cipsu maisiukus!!! nagus kramtykit jei jau kitaip neiseina! Ignoruoju

Kine valgo tik mužikai Blogai

Valgytojai kine mane nervina. Is sono paziurejus tikrai negraziai atrodo: cepsi, popieriukus siugzdena, sliurpsina tas savo kokas, ypac, kai butelio dugna pasiekia… Baisu
Ir daznai siuksles palieka ten kur sedejo: popkornu po sedynem pribarsto, saldainiu popieriuku ir trupiniu primeto. Kaip tikri Kiaulė

I kina einama ne esti, o filmo ziureti! Savo namuose galit kaip norit siukslinti ir cepseti, o kinoteatre… negrazu, patikekit Nežinau Sakysit - o kodel tada prekiauja ten tais edalais? Todel, kad zemiems jusu instinktams pataikauja ir pinigeli uz tai paima.

nevalgau as o geriu alu ir rukauCha cha