Ka vaikinui butu galima padovanoti?? PATARKIT!!!!

Ka vaikinui butu galima padovanoti?? PATARKIT!!!

Ka padovanoti vaikinui su kuriuo draugavom 5 metus…Issiskyrem…O dabar po kurio laiko vel esm kartu, bet…Jis turi kita, o as ir kazka…Bet abu mylim vienas kita beproto…Ka galima padovanot tokio, kad…net nezinau…

čia tu savo asmeninę tragediją dėstai ar klausi ką padovanot Pavargęs

Mes tuo labiau nezinosim Nekaltas

man patinka bmv z4. bet cia sunku patarti. gal jam kas kitas patinka Nekaltas

cia man sita patinka Piktastu gali su savo birzgalu vazinet Cha cha

as tai bent su bmv vazinesiu, o tu galesi trosa prisirisus savo golfa ant 3 ratu tampyt Juokiasi

nevaryk cia gerai, matei gi pats, kokia masina vakar prie varteliu stovejo Kietas Cha cha

jei visos prie mano varteliu sustojancios masinos iskart mano pataptu tai as jau nemaza kolekcija tureciau Cha cha

gerai, jau neverk, leisiu koki karteli nuplaut ratus masinos Apakęs Cha cha Kietas

dekui. tu tikra drauge Bučkis

negi gaila. jei nepavazinet, tai bent nuplaut Kietas

Aisha20, tau vaikeli visu pirma pasigydyt reiktu Nekaltas

blin slykstu klausyti net ,kai mergiote raso tokius marazmus Veee

sava sikna… Gerai

nieko. jei jis kazka turi ir tu kazka turi tai ko cia dabar? p**** panizo? negadink tu zmogui gyvenimo Piktas

joooooooo sunki padetis -bet jaigu tokia situacija ar ne geraiu butu jus buti kartu ?? butu maziua problemu. o padovanoti ka -sunku pasakyti bet dovana turi buti parasta ir viska jam pasakanti.

Mylilt viens kita, o jis su kita… Kazkokia nesamone… Manau geriausia Jums abiems dovana, kad liktumet tik dviese Taip

padovanok save… pasiųsk nx vaikiną… o buvusio vaikino mergą išvežk į mišką… va ir bus abiem puiki dovana Nekaltas

gaiDY nauju metu proga ple Pavargęs