Ka vaikinai labiausiai nori gauti dovanu

panasu, kad vaikinams dovanu nereikia.
o jei dovanoti - tai tik seksa.
idomu, tinka tik gimtadieniui ar ir kitom progom? Nekaltas

Ech, merginos Nustebęs
O jūs dar sakote, kad Vyras primityvūs, o pačios tika apie seksą arba puodų rinkinius pasvajoti tesugebate. Gerai
Pvz. man geriausia dovana būtų nuotykis. Seksas galėtų tik paįvairinti, bet nebūtinai.
Bet tokią dovaną reikia ruošti su meile, kantrybe ir fantazija…

nekaltybe.Gerai

noreciauNekaltas keliones i TurkijaNekaltas
su mylimajaNekaltas
ko darNekaltas
…neee materialiniu daiktu ne nenoreciau, noreciau pakeliaut

o daznai pats dovanoji savo mylimajai keliones?

ir bendrai - kodel nei vieno realaus atsakymo?.. Liūdnas

is savo dovanotu dovanu, galiu paminet viena is linksmensniu: tai dideliam pirties megejui - berzine vanta, is kurios styrojo balta roze…
esu dovanojus dideli didele didele meskute - kad butu ka apkabint, kai manes ner salia…
jo labai laimingo ir besisypsancio ireminta nuotraukele.
jo masinos spalvos marskinelius su spec uzsakytu uzrasiuku - tik mums gerai suprantama ir reiksminga fraze.

tai gali ir pypke be roziu ir meskinu

Jo …geriausia bus dovana jei Tu jam padovanosi save pacia, zinoma jei jam jau nenusibodai. Va kada pravercia susilaikymas!

GeraiTaipTaipTaip

Klausimux tavo abstraktus .
Vienam reikia brangios dovanos, tik taip supras, kitam nesvarbu ka, treciam svarbu demesys, o ne dovana.
Kartais, mielas zvilgsnis atstoja brangiausias dovanas, na aisku jei jis tai supras

padovanokit jam kekse ;] arba stripako sokeja Cha cha

man geriausia dovana būtų tavoIgnoruoju perrištas siauručiu kaspinėliu…Niam niamKietas

Dovana

TAIP!!! dovanojau , dabar ne , gal trupuciuka veliau.
o noreciau dovanot, bet…
ne ne skiaga esu,
galvojau , kad avantiuristas , bet pasirodo irgi ne.
Valkata galu galeŠypsena

Labasaciu visiems mielieji uz patarimus, visijie buvo gan neblogi iroriginalus. Taciau pasirodo mano draugui, kaip jis issireiske, geriausia dovana Širdis. Pasirodo net nereikejo is kailio nertis ir kazko ieskoti. Tikrai uzteko iremintos nuotraukytes ir romantisko vakaro. Jums vyrams pasirodo tikrai nedaug tereikia.

kartojasi temos… Veee

Padovanok jam ragus ir chlamidiju truputi - bus labai originali dovana, ir isimins jis ja ilgam! Taip

??? bbd, o pats nezinai, ko vyrams reikia… Apakęs Ar Tu kaip zmona? Nekaltas

Tik nedovanok Jam triperio, ar ko nors panasaus, dar supyks paskui

Cha cha

BMW745 nuliova,tai apsidziaugsLiežuvis

mes ejom i baliu - Vyrastortadieni, tai jirgi sukem galvas ku padovanoc.
galop nupirkom chalataGerai
reziume> liko labai patenkintasTaip

gal save padovanok?Nežinaunuogą ir didžiulio torto viduryje, o jis tegul dasigraužia iki tavęsGirtasAi, pasvajokimMirkt