Ką rinktis? [ 3100 6100 CX65 ]

Ką rinktis? [ 3100 6100 CX65 ]

Taigi turiu tokį vą pasirinkimą: 1) NOKIA 3100 2) NOKIA 6100 3) Siemens CX65 Gal nusimanantys žmonės galėtu patarti kuris telefonas yra geresnis, kokie privalumai ar trūkumai. Kadangi nesu iš tų kurie kas mėnesį ar metus keičia mob. telefonus, tai ir ieškau patvaraus daikto. Iki šiol man 3m. tarnavo NOKIA 3110, tad norėtusi ir vėl kažko panašaus. Būčiau dėkingas už patarimus. Kietas

Tai jei reikia kažko panašaus, ir rinkis nokia, bet iš šitų geriausias lieka cx65 Nekaltas Beje, temų panašių jau sukurta n+1, gelėjai ir paieškot.

Siaip as is ju nei vieno nesirinkciau, bet jei jau esi priverstas rinktis, tai Siemens CX65 Kietas

siemens cx65

cx 65 arba n6100 Šypsena

Kazko panasaus i 3110? Šypsena is siu triju i 3110 panasaus ner. Cx65 geriausias, bet jei nori nedidelio,nelaginancio mobilaus ir nokijos tai imk 3100!

3110? Nekaltas P.S cia nugali siemens cx65

Kaip suprantu, tai daugelis už CX65, apžiūrėjau na taip ten daugiau visokiu “pribumbasų” ir pan. Nors tų niekelių per daug nesureikšminu. Be to gal kas gali papasakoti kaip ten su tuo fotoaparatu, kokia nuotraukų kokybė ir pan., gal kas turit foto pvz.? Šiaip NOKIA gerbiu už paprastumą ir patvarumą, tad esu labiau linkęs į jas, na bet gal reikia keisti požiūri, jeigu dauguma visgi rekomenduoja Siemens CX65.

Mano profaile visos nuotraukos su cx darytos, gali uzsukt Cha cha

ten sunku sprest apie foto kokybe,nes ten mumazintos jos yra Nekaltas foto galerijoj paieskok ten yra originalaus dyzdio

Foto galerijoj man rods irgi nelabai dideles Nekaltas nu bet taip, geriausia ziuret ten Taip

Prasau: images.bite.lt/banga/files/club/41ac35a095c1d.jpg

nu 3110… citata is pirmos autoriaus zinutes. “Iki šiol man 3m. tarnavo NOKIA 3110, tad norėtusi ir vėl kažko panašaus.”

aaaaa,supratau Mirkt

Na ka gi kaip ir iš dalies apsisprendžiau. Imsiu bandyti Siemens CX65, matysim kaip tarnaus, o jeigu ka, juk visada bus galimybė pakeisti arba galų gale gryžti prie numylėtos NOKIA 3110 Cha cha Dėkui už patarimus ir pagalba Alus Gėlė

aiskiai CX65 Gerai

Bet zinok,kad CX65 TIKRAI NEBUS TOKS PATVARUS KAIP 3310!Nors is tavo siulomu tai ir geriausias pagal funkcijas.

As irgi anksciau buvau tik Nokia telefonu gerbeja, bet dabar turiu cx65 ir kol kas patenkinta, Šypsena ir fotikas ne pats blogiausias (lyginant su kitai telefonais), nors tai ne pati reikalingiasia telefono f-ja. Cha chaVienu zodziu is siu triju cx65 Gerai

taip.cx65 geriausias is siu.