Ką reiškia terminas "DISKONTAS"?

Ką reiškia terminas "DISKONTAS"?

gal galite trumpai paaiškinti?

Prekybinis diskontas - tai prekės (paslaugos) kainos sumažinimas siekiant paspartinti
pirkėjo atsiskaitymą už jam skolon parduotas prekes. Pvz. turi atsiskaityti per 15 k.d., bet jei atsiskaitai per 5 k.d. tau suteikiama nuolaida (diskontas) 2%

KOkios asociacijos kyla išgirdus įmonės pavadinimą "DiskoNTA"?

kazka papigiaisko pardavineja…
Šypsena

Zhmogui, neturinciam jokio supratimo apie diskonta, firmos pavadinimas asocijuotusi tik su raidzhiu kratiniu, arba diskoteka Cha cha

Jei tai tik imones pavadinimas “Diskonta”, tai man su diskontu kazkaip neasocijuojasi, o zodzio pradzia skamba kaip neiginys, turiu omeny “dis”. O jei ir prekinis zenklas bus ir dar grafiskai taip pavaizduotas “DiskoNTA”, tai jau su “disko”, tai kazkaip nerimtaiŠypsena

aisku, vis niekaip negaliu sugalvoti prekinio ženklo nekilnojamo turto firmai, paties UAB pavadinimas netinka reikia kažko kito.

O kokiu dar minciu turi, gal ka bendrai pavyktu sudeliot Šypsena

nieko gero nepavyksta sugalvoti… svarstyti variaintai:
OBJECTUM, OBJECTUS (kažin ar registruos?)
ENBUSTAS, SVERONAS, BUTOVETA, BUTOERA, EGZOBUSTAS, BUTUKAS,
BUTOSKADAS,STATIKA, FIORDAS, RIFAS, SKONTAS.

cia buvau prašęs žmonių kad pagalvotų…

ApakęsApakęsApakęs vos liezhuvio nenusilauzhiau kai kurios skaitydama…reika paprasto ir visiem suprantamo pavadinimo. Butukas man patiko, tik, kad galima ir apie bucini pagalvot Girtas

o NORIU BUSTO TAVO BUTAS. Zhmogus ish pavadinimo turi suprast, kuo firma uzhsiima. o pvz. STATIKA man i statistika labiau nesha, nei i statybas

tai vat, butukas man irgi patiko tačiau labai siaura prasmė.

Bet ish kart supranti, kad tai kalba apie nekilnojama turta, o ne apie moterishkus drabuzhius ar alu Cha cha

bet jis kažkoks vaikiškasŠypsena et kaip niekas į galva neateina…

O TAVO BUTAS irgi per siaura?

Valda? Namukas? Tavo turtas, bet cia gal saugos tarnybai labiau tiktu Cha cha

Gal kokia "Būsta" tiktų…

Kažkada buvo Vilniuje NT agentūra skambiu pavadinimu "Be namų negerai"

bet atai uzsiimama ne tik gyvenamosiomis patalpomis bet ir komercinemis. butu gerai koks angliskas derinys,bet kiek girdejau dabar tokiu neleidzia…

UAB “Objectum” - mano nuomone liuks pavadinimasGerai Ner lietuvishku raidzhiu, ashtuoni simboliai, rimtai skamba, aishki kilme, gerai ysimena, lengvai sakosi telefonuTaip