Ka patartumet daryt, jei mano drauges tevai satanistai?

Ka patartumet daryt, jei mano drauges tevai satanistai?

ka daryt mano draugej. ji labaj bijo wargshele Liūdna oz wiena kart wos nepaaukojoBaisu

knyguciu maziau skaitykCha cha tarp kitko, kai skaiciau apie satanizma Vokietijoje man akys ant kaktos lipo ir netikejau, kad tai gali vykti realiai, bet pasirodo gali…tuomet man labai parupo suzinoti kokia situacija Lietuvoje…suzinojau, kad satanistais save dazniausiai vadina kapiniu vandalai ir siaip neigiantys krikscionybe bei jos skelbiamas tiesas, dieva ir garbina liuciferi…

Nesamone,kad tevai savo dukra aukotu!Ne

Tiketi Dievu TaipTaipTaip, Jis tikrai neleis jos skriausti Liežuvis

ale tavo nikas, man irgi kazkoks satanistiskas Cha cha

Atleiskite, bet man sita tema truputeli pati savaime keista yraAš nekaltas nick’as tikrai jau ne is tu svenciausiuju, dienorastyje kai kurios mintys irgi keliancios abejoniu… tuoj busiu apkaltinta nesupratingumu ar naivumu, bet uzbegsiu ivykiams uz akiu ir pasakysiu, kad su ta gyvenimo puse susipazinusi pakankamai dar paauglysteje ir niekada nevadinau satanistais zmoniu, lakstanciu su apverstais kryziais, aukojanciu savo vaikus ir naudojanciu vandalizma. Sakyciau siek tiek painiojami skirtingi dalykai bei savokos…

Matyt norejai kazka orginalaus parasytiPiktas
Nelabai tikiu tuo ka tu rasai. As daug domejausi sektomis Lietuvoje, tame tarpe ir satanistaisBaisu
Bet tai ka tu rasai tikrai neatspindi dabartines satanistu situacijos LietuvojeApakęs
Gal tau tik prisisapnavo arba sergi liga kuriai budingos haliucinacijosŠikšnosparnisŠikšnosparnis

Nu ir nusisvaigai Angelofdead… Baisu

Uzjauciu, tave angeleli, bet nesupratau kodel parasei cia ir ko nori is seimynyksciu.

nu va, dar vienas liguistos psichikos paauglis, kuriam tiesiog niezete niezti rankos kokia nesamone irasyti i foruma. Na, gerai, manau is to galima gal kokia idomesne diskusija padaryti, nepaisant to, kad Angel of Dead reiktu istikro vadinti Angel of Death, jei tureti omeny, kad jo nikas angliskai turetu reiksti ta pati, apie ka galvoja musu Angel of…

Apie satanistus. Tie durneliai, kurie renkasi kokiam rusiuke ant blakiu apgyventos sofos, prisipaiso apverstu zvaigzdziu ir kryziu ir kai padaugina alaus eina antkapiu vartyt ar teplioti sienu yra jokie ne satanistai o eiliniai asilai ir nebrendylos.

tikrasis satanizmas, mano nuomone, gali buti krikscionybes protestantizmo atmaina. Tie, kuriuos jau pykina nuo saldziarugscio krikscioniu veidmainiavimo gali sau atsvara rasti visiskame krikscionisku dorybiu neigime. savotiskoje anti-krikscionybeje. Taciau kaip be pasiziureti - tai vis tiek krikscionybe. Nebutu biblijos - nebutu ir juodosios biblijos. nebutu kryziaus - nebutu ir apversto kryziaus. nebutu angelu - nebutu ir velniu. Idomu pastebeti, jog satanizmas, budamas antipodu krikscionybei kazkodel tai salia antikristo visiskai nemini antibudos, antialacho ar antikrishnos. Man is vis susidaro ispudis, kad satanistai - tai tiesiog ateistai, tik ne tyliai rezistuojantys savo mintyse, bet nevengiantys ir garsiai pasakyti, kad "ei jus, tikintieji, jusu dievo NERA!". va ir viskas. Pilnam ispudziui susidaryti galima apsilankyti http://www.satan.lt tinklapyje ir pasiskaityti ka ten jie raso. pazystu tos svetaines sumanytojus ir autorius - normalus racionaliai mastantys zmones, ne neketinantys vartyti kryziu, negeriantys krikscioniu kraujo (tik pomidoru sultis) ir neaukojantys nekaltu mergeliu ozio kaukuolei.

Apskritai - ka reiskia tos "satanistines" apeigos. tai suaugusiu vaiku zaidimai,ne daugiau.

Patikek Martynuk, satanizmas siek tiek anksciau atsirado nei protestantizmasŠypsena Jei jau nori su kuo nors lyginti, tai uz pagrinda geriau imti pagonizma, senoves druidu ar keltu tikejimaŠypsena mielai padiskutuocia sia tema, bet deja tenka begti namucioŠypsena

OK, tai kas tada yra satanizmas?

As skirciau primityvuji satanizma - butent kapiniu niekinima, apeigas., apverstus kryzius nuo kokio nors giliojo satanizmo - t.y. gilesniu satanistines filosofijos studiju, kad ir to, kas yra http://www.satan.lt

Bet kad vandalizmas, satanistines apeigos apeigos ir apversti kryziai yra satanizmas, mano nuomone neigti yra daugiau negu naivu.

Lygiai taip pat yra ir primityvi katalikybe - pristatymas visur kryziu, kabinimas sventuju paveikslu ir tarkim reguliarus misiu lankymas, manant, kad visa tai ir sudaro katalikybes esme ir to 100% pakankas bunant kataliku ir tikintis pakliuti i dangu.

Ir yra sudetingesnis tikejimo traktavimas, i kuri nenoriu gilintis. Nepaisant to, mes neturime jokios teises pirmuju laikyti ne katalikais.

Laima, del chronologijos tu tikriausiai teisi, bet as tikrai ivardindamas satanizma kaip krikscioniskaji protestantizma nesieju su su protestantizmo banga ko pasekoje atsirado liuteronai, kalvinistai, puritonai ir kiti protestantai.

is tokios kvailokos temos pereita prie rimtos diskusijos Gerai istikruju satanizmas kaip religija mane visada siek tiek domino … ir ta parasyta pasaka, kur tevai nori paaukoti savo vaika, tikrai neatrodo realistiskai Mirkt

Satanizmas - religija? Nezinau, kazkaip per skambiai skamba. Greiciau tai sekta, ar jei reikia kitokio termino - tikejimas… Siaip as skeptiskai ziuriu i tikejimus , sukurtus vien tam, kad paneigti kitas religijas…

Siuo atveju pats satanizmas yra priestaringas. Viena vertus net irodinejima, kad Dievo nera, yra tik setonas, bet kodel tada tiek daug snekama apie setona - kaip atsvara, priesingybe? Atsvara kam? Kai yra dvi svarstykliu puses - Dievas ir Setonas, tvarka ir chaosas, tada yra atsvara, pusiausvyra. Jei nera Dievo, satanizmas tampa is karto beprasmiskas, jis nera nei atsvara, nei pasipriesinimas kam nors. Tiesiog savotiskas poziuris i supancia aplinka… Pripazistant setono buvima tuo paciu pripazistamas ir Dievas. O satanizmo filosofija is esmes nukreipta i krikscionybes kritika.

Siaip jau religijos paprastai akcentuoja savo pasauleziura, filosofija, kosmogonija, kosmologija… Uzuot skyrusios energija kitu religiju kritikai. Todel nelaikau satanizmo religija.

Klausykit, nereikia taip bjauriai vadinti krikscioniu Piktas . Nematau ju tikejime nieko veidmainisko. O gal jus nepazistat krikscioniu? Gal apskritai nepazistat religijos? Aš nekaltas

Beje, man irgi keista, kodel jie savo puslapyje nemini kitu tikejimu…

Teko man issamiau susipazinti su ju mastymu, nes turiu viena pazistama satanista. Visos ju mintys yra gan pavirsutiniskos. Jie is tiesu mazai tenusimano apie tikejima, bet bando ji paneigti. Blogai Apskritai, man atrodo, kad tie zmones tiesiog begaliniai troksta patapti dievais ir technologiju deka sukurti tokias pacias dangaus ir transcendencijos vizijas. O bent jau iki siol zmoniu pastangos sukurti utopija paprastai baigdavosi tironija Baisu. Tol, kol tarp musu lieka nuodeme, tai neisvengiama. Ne

Jai draugo tevai satanistai, tai patarciau su draugu daugiau nebesantykiauti.Jo.

Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai Taip Taip Taip Taip Taip

ziuriu chia viena ish tu temu kai autorius suvemia nesamone ir pasiplauna Aš nekaltas