Ka pasiulytumet paklausyt ydomaus ir ne popsisko?

Ka pasiulytumet paklausyt ydomaus ir ne popsisko?

vat papsucha kisama per eteriu y visus galus daest baigia, siaip megstu rokaŠypsena

Jei nori malonaus gero Classic rock, tada paklausyk Def Lepard.
Jei nori brutalaus, bet melodingo HC tada, System Of A Down
bet gali paklausyti ir nekomercines muzikos tokios kaip The Jolly Ho-Ho’s irgi smagiai varo Cha cha
tada seka Oxsimoron, Sham69, UK Subs, Shelters, Rage Against The Machine ir t.t. Nu cia ne nelabai rokas, bet vistiek smagu Cha cha

jei nri gero koncertinio roko tai klausyk nickelback ,red hot chilli peppers arba no doubtGeraiGeraiGeraiMirkt

Na jei nori tokiu alternatyvu, kad pailsetai nuo tv persamos muzikos:
Sigur Ros, Tori Amos, Peter Gabriel,
Specialiai atfiltravau elektronine, trip hop ir kita muzika, tikriausiai nuo tv stiliaus is karto persedus ant jos nepaveztu smegenys Cha cha Esu sutikes tik kelis zmones, kurie paveza Dead Can Dance, Thomas Newman. Kitiems tai depresijos doze Cha cha

Pabandyk Massive Attack, Zero 7, Hooverphonic, Groove Armada ir pan… Taip

is viso ju repertuaro galima rasti 5 geras dainas per abuŠypsena
nors nickellback whis is how you remind me mane vezaŠypsena

dead can dance jau klausiau…

As tau pasiulyciau gal koki Guano Apes arba Linkin park…

Bet tai kox skirtumas… Klausykis tai kas tau patinka…

gera mintis, reix guano apes susisaudytŠypsena

siaip nieko moby Geraiir red hot chilly pepersKietas

Jei mėgsti alternatyvą, tai Guided By Voices turetų patikti, ypač paskutinis albumas Universal Truths And Cycles Taip
Jei senienos prie dūšios - The Cult - Pure Cult Taip
O šiaip aš dabar klausau Alice In Chains - Dirt Taip

Ai, dar, vertas dėmesio Juno Reactor - Shango albumas

Jei kazkiek patinka metalas, paklausyk Pan-Thy-Monium, tikrai keistas ir originalus death metal maisytas su saksofonu, dziazu ir dar visokiu velniu.

siulau INCUBUS naujausia cd-paliotas visiskasGerai

moby nzn, o red hot chilly peppers yr akeletas gabalu kurie veza…o kai klausai visa diska ima darytis gan nuobodu…tai imi ir isjungiŠypsena

o kas tai yra? Šypsena

tai nieks ir nesako kad visos ju dainos geros. Bet yra tikrai geru gabalu, kuriu ir siulau paklausyt.

tai jas jau beveik mintinai zinau Mirkt