Ka pasakysit apie Nokia 6030?

Ka pasakysit apie Nokia 6030?

Sweiki Šypsena tai va zmones telefonas tikrai geras kaip darbinis ir kam nereike tu prikimstu telefonu skirtu zaidimams ir visokiems fotografavimams tai sis telefonas idealus… tik va turiu klausima…
Pas mane telefone kampe mirgsi laiskelis kas reiske kad sms atmintis perpildyta ir jei neistrinu sms tai daugiau ju negaliu gauti… bet nuejus i parametrus>telefono parametrai>atminties busena: raso kad sms uzima 0.0 atminties o lasivos atminties 2 megai…tai va zmones kaip nustatyti kad mano telefas sms rasytu ir i telefona o ne tik i sim kortele kuri yra perpildyta nors tik 100 sms priimta Šypsena isanksto dekui Šypsena

viskam yra ribos, nenorek kad i tuos 2 megus kistu ir kistu tas SMS. yra 100 SMS atmintis telefone kuria jau dabar uzpildei, o daugiau SMS netelpa ir nesiraso i dinamine atminti. trink lauk tas 100 SMS ir viskas, ka cia dar ir bekalbet. negi ten archyvuot SMS sumanei Juokiasi

na nearchivuoju as tu sms tik siaip kaupiu Cha cha na man siaip idomu pasidare kodel raso kad sms atmintis nieko neuzima bet ji pilna nors telefone pilna vietos…sakau gal ko nestatyti nemoku Šypsena beto sulyginau su 2610 noske kurioj nors ir 500 sms laikyk, jei tik yr laisvos atminties Mirkt

ai man tai lievas sitas telefas,nu lievas as uz NOKIA 6020 nor dabar mano taisykloj byski puliuja ji nesugedoo,bet amr informacijos neduoda,tai va krc noskes kaikurios valdo!!!602060206020602060206020606206020602060206020602060
20