Ka paliktumete po saves ir kaip noretumete, kad zmones jus atsimintu?

Ka paliktumete po saves ir kaip noretumete, kad zmones jus atsimintu?

Norėčiau, kas žmonės tiesiog atsimintų mane tokią kokia aš buvau. Svarbiausia, kad išvis atsimintų.

na, asmeniškai aš norėčiau palikti knygą, kuri taptų daugeliems kokia na gal ir nevisai gyvenimo vadovu, tačiau taptų bestseleriu Cha cha Arba palikt keletą įrašytų savo grupės kompaktų, kad mes liktume legenda Cha cha Arba kokią naują filosofinį išmyslą palikt atminimui Cha cha Šiaip palikt savo pirmus kerzus norėčiau Cha cha Aš tiesą pasakius juos ir paliksiu Cha cha

Gal kokį dienoraštį su nuotraukom,laiškais,pamąstymais ir visa kita.
O kad atsimintų norėčiau.Kad atsimintų,kaip kažką pasauliui gero padariusią…(jo,jo,pasvajok xD)

norechiau palikt, gerus ir shiltus prisiminimus apie save.

As manau, kad kuo mes maziau apie tokius dalykus galvojam, tuo daugiau padarom ir tuo daugiau paliekam.

Mielieji,
paskutinėse 50 temų galima rasti tiek daug, kur galėjote parašyti tą patį, kad trejų metų senumo temos prikėlimas, švelniai tariant, beprasmiškas.

Suprantu, kai kam treji metai prilygsta pusei sąmoningai nugyvento gyvenimo, bet pasistenkite labiau.

Post Scriptum: spynos užkniso juodai, bet temą skelbiu palaidotą Drovus

Ka noretumete palikti po saves: pasodinti medi,pastatyti nama,uzauginti vaiku? Kaip tada noretumete, kad zmones jus atsimintu? O gal isvis noretumete buti uzmirsti? O gal ‘po manes nors ir twanas’? Ash kogero ismastyciau kokia itin protinga teorema mokslo srityje, kad ateities kartoms tektu mokytis ja ir keikti mano vardaJuokiasi Rimtai…ar sazininga butu jei iskeliautume is sio pasaulio ir niekas ateity ne neprisimintu kokie saunus zmogeliai kadaise gyveno,m?Taip
AngelasAngelasAngelas

Geriau kad manes isvis neprisimintu…Taip

As esu PRIES svaigciotoju klubus siame forume.

Nesvarbu kaip ar gerai ar blogai, bet noteciau, kad apie mane rasytu istorijos knygosTaipJuokiasiCha cha

Šįkart tikrai pritariu Mr Froid.
Kewle, ar ne perdažnai apie mirtį svajoji? Mirkt

As jiems nieko nieko nepalikciau bo jau tokie dedes niutonai, pitagorai ir pan. paliko… O dabar mumi tuo **** prota ir gadina nervus Liūdnas

Buvau kažkada panašią tema sukūrus iki 18 klube… Sulaukiau poros atsakymų, kad norėtų, jog apie juos po mirties kalbėtų gerai ir prisimintų tik gražiuoju… O man taip būtų negerai Ne Juk prisimintų ne tikrą mane, o kažkokį angeliuką… Nekaltas Gautųsi kažkokia veidmainystė Blogai O palikti norėčiau… hm… net nežinau Nežinau Per anksti galvoti. Ką nors vertingo turbūt. Bet tiksliai nežinau…

Sia tema daugiau galvoju apie tai ka dabar darau savo gyvenime Šypsena

Transplantacijai savo smegenis ! Viska prisimintu Taip

ash noriu kad manes visi pamirshtuNustebęs