Ka padovanoti draugui?

Ka padovanoti draugui?

ką padovanotumėte draugui ilgesnio išsiskyrimo proga?

tai,kas jam primintu mane ir mus abu,pvz.gera knygaŠypsena

Arba savo foto mažuose rėmeliuose, o dar geriau - ant marškinėlių Gerai

Kokį niekutį, smulkmenėlęŽvaigždė. Nešiotųsi kišenėje ir, jį aptikęs, Tave prisimintų…Apkabinimas

…po dušo pasikvėpini,užsimauni gera apatinį trikotažą-
-tiktų "La Perla",eik miegot ant šilkinių paklodžių,kad
įsigertų kūno kvapas…tada dovanok…Nekaltas

ir tą šilkinę paklodę dovanot su visu prausimosi, kvėpinimosi ir nėriniuotų apatinių aprašymu?gal galėtum scenarijų parašyt…bijau pasa mane iškalbos gali pritrūkt…

nuotraukėlė,niekutis gerai, bet va koks tas niekutis, pakabukas gal koks raktų ar suvenyras?..hmm…

Ajk tu neee Ne nesupratai… Cha cha Dovanoti tik pikantiškus APATINIUS, prisigėrusius tavo kvapo Gerai

Bet aš čia matau ir trūkumų - labai brangu… Reikia pirkti šilkinę paklodę, brangius kvepalus… jau nekalbu apie tai, kiek kainuos patys apatiniai… Nekaltas
Neekonomiška Ne

…paklodės nereikia,o va kelnaitės vietos daug neužima…Nekaltas

nu tikrai…galės ir kišenėje nešiotis…Šypsena

viskas…jau kaip ir nuspręsta…bet gal geriau panešiotas kojines???..bet gal kojinių kvapas neveža? Nekaltas

As saviskiui ZIPPO ziebtuveli padovanojau.Isvaziavo pusmeciui,bet praejo 1 metai ir 3 men.,o jis negrystaŽliumbia Turbut nevykusi dovana buvoCha cha

Padovanok elnio sakotus ragus…

Seida gali būti…turbūt tos firmos žiebtuvėliai netinka išsiskyrimo proga…

galvoju geriausia gal nieko nedovanot…ilgai prisimins…matai kokia Ignoruoju
knietės sugryžt - bent jau išsiaiškint-kodėl tu Kiaulė man nieko nepadovanojai?

oi…karšta…

Arba kaip Myliu prieš pat jo išvažiavimą, neduok jam pabaigti… tai jis tik šitai ir prisimins visą laiką Cha cha ir grįš būtinai, nes norės pabaigti Mirkt

…arba tučtuojau pabaigs kur nors kitur…Baisu

…arba duoti taip,kad ilgai ilgai ilgai to nepamirstuNiam niam

pas mane Vyras isvaziavo ir man atidave savo ZIPPO ziebtuveli, visad kisenej ar rankinuky jy nesiojuos, ale negryzo bjaurybe Baisu
matyt ZIPPO uzkeikti Cha cha
nedovanok ZIPPO ŽliumbiaNe
Padovanok savo fotke, nusifotkinus apsinuoginus graziai pas fotomenininka studijoj, tokia seksova fotke FlirtasNiam niamLiežuvisGirtas
arba i pamelos (tik kaip pavzdys) ar koki kita seksova kuna photoshopo pagalba idek savo veideli Liežuvis

…aha,į švarcnegerio…Baisu