ka mes zinom ir ko nezinom apie... satanistus

ka mes zinom ir ko nezinom apie… satanistus

tai va zmones…klokit ka zinot ir ka noretum suzinot…jie ziaurus zmones…Nekaltasbr…tiesiog renku informacija…Mirktpasidalinkim ja…

nori grietines ???

:
-]labai

niu mano manymu jie ziaurus ziaurus…ir is viso… jokios morales… nesuprantu Baisu baisu Apakęs nenoreciau sutikti… neprognozuojami jie…

Jei isniekina kapus,ka cia ir besneketi

teko draugei su vienu tokiu parazitu susidurtŽliumbia, buvo siaubinga,patikekit…Žliumbianu bet viskas dabar jau baiges, tai truputi pasisaipomTaipidejom jam pravarde - vaiduoklisJuokiasi

per daug gerai butu kad tik kapus naikintu…Nekaltas

tingiu as cia rasinet, bo daug laiko uzimtu.
jei jau taip domies, tai nueik i knigyna ir nusipirk "setono biblija", parasyta tu idijoteliu pradininko, pavarde Lavejus(tikras vejas) knygute nestora, visiskai neargumentuota, tiesiog truputis istorijos, kruvos teiginiu ir galybes idijotisku paistalu, kurias betkoks religijotirininkas kaipmat isdetu i suns dienas.

zinau as ta knyga.ten ***** paskutinis.Nekaltasnepirkaw…

busiu kategoriskas kaip visada ir savo nuomones nuo anksciau pasakytos panashiose temose nekeisiu, tiesiog tiketi gali kas kuo nori ir melstis gali kaip nori, tai demokratija, taciau kai yra perzengiamos kitu zmoniu teises, o ypac saugumas, tada tiesiai sviesiai pasisakau uz to naikinima, bet kokiomis priemonemis. Ir visiskai nesvarbu man ju gyvenimo tiesos, supratimas ir visa kita, jeigu ikisai galva ten, tai turek valios prisiimti ir atsakomybe uz savo atliktus darbus.

o siaip tai tik dar viena jaunimo subkulturos banda…

sejp kiek teko dometis ir girdet tej egzistuoja tokios dvi kryptys europietiskas ir amerikietiskas satanizmas
europietiskas tipo ten tik meldzesi sukauja nesamones ir pan
o amerikietiskas taj kaj stengesi tuos religinius paprocus ir apejgas atlikinet tam tikromis datomis pagal biblija ir pan
nu krc esme mano kalbos toke kad amerikietiskos sakos visas tas meslas ira dauk zheuresnis ir kruvinesnis… nz kiek taj tiesos visame tame nes visa info taj is interneto gavau…

BaisuVeee

nemanau,kad jie yra ziaurus zmonesNe bent jau wiena toki bangoje pazistu man jis neatrodo toksNeatwirksciau fainas zmogusTaip

zinom - kad jie debilai.
nezinom - ka nors gero.

gal galima internetu kur nor uzsisakyt? nes as i knygyna neinu, alergija nuo knygu Cha cha

satanistai yra lochai…

apie ir nereik zinot.pirma suzinokit kas tas satanizmas…kad kazkokiu vandalu pusprociu sadistu grupeles pasivadina satanistais,tikrieji satanistai nera uz tai atsakingi.maziau tikekit tuo kas ka nenusimanydamas paisto.

dauniukai kazkokie ir viskas

nu tai gerai tada - satanizmas su setonu susijes???
jei taip - aciu daugiau nereik - meslo gyvenime ir taip per akis.
jei ne - tai kas cia do daiktas?