Ka manote kai mergina bare vaisina vaikina?

Ka manote kai mergina bare vaisina vaikina?

tikrai cia nieko blogoŠypsena patyriau jau toki malonuma ir nejauciau jokiu kompleksuNekaltas

viskas cia cikis

Pasitaiko ir man taip, bet mergina turi but gerai pazistama ir as pries tai ja jau bunu vaisines daug kartuCha cha

Pagal etiketa gali moketi ir vienas ir kitas ir abu uz save, priklauso kaipsusitarsit.Cha cha

Piktas

Viskas normalu, tik nereikėtų tuo piknaudžiauti Cha cha
Na man nepatinka merginos kurios draugauja, tik dėl pinigų,m kad jom kokiam klube apmokėtų sąskaitas
juk bendravimas su žmogum daug svarbiau Taip

as manau kad cia nieko blogo Šypsena siaip viskas priklauso nuo merginos ir vaikino supratimo ir t.t.pas mus iprasta kad moka vaikinas,taciau tikrai daznai buna ir isimciu

kaip vienas mano draugas yra pasakes,tai vaikinas visada privalo apmoketi saskaita savo merginos.As tai kitaip manau,kartais ir paciai galima jukTaip

Na tai juk viskas normalu, jeigu ji nori ir gali tai padaryti, tai tiesiog puiku.
Taciau is to irgi reijkia daryti isvadas. Nes jei ji nori apmoketi saskaita, tai: atidziai istyrinek save veidrodyje, gal tu panasus i bomza, o gal tiesiog shiaip jai nepatinki ir ir skuba sumoketi ir pabegti. Aishq pilnai gali buti, kad nerealiai jai patikai, bei palikai neishdildoma yspudi, del to ir sugalvojo sumoketi. Na ir t.t. ir pan. - filosofijai ribu nera.

Nauji laikai atejo,dabar VAISINA merginosCha cha

Čia nuskambėjo taip tarsi šiaip vaikinai visada turi daugiau pinigų… nu nežinau, aš manau, kad dabar jau ir atlyginimai, o juo labiau stipendijos vienodi.

Requiem- Skandalas

Visai normalus dalykasTaip,ne viena karta linksminausi bare uz merginos saskaitaGirtas,man tai nekelia jokiu nepatogumuCha cha

viskas normalu, kodel giNe

Kad taip butuŠypsena

Mergina turi daug pinigu arba nori atrodyti nepriklausoma, arba ir viena ir kitaŠypsenaMirkt

po to ji taves paprasys natura atsilygintiCha chatai tau tikrai turetu patikti???!!!Cha cha

Nu ir gerai viskas, o kas nepatinka??? Tu gali uz tas babkes, kur su ja zadejai isleist, kita mergina nusvest kazkurŠypsena

hhhhhhmmm…ziurint kokia saskaita. Cha cha siaip cia visai normalu,bet geriausia per puse arba kiekvienas uz save arba viena karta ji kita-jis,ai,…cia priklauso nuo zmoniu mastymo,noro,ir…pinigines dydzio ir nesvarbu kas moka.ai,…dar santykiai svarbu,kokie jie.ir… kokiu tiklsu susitike. gal panike pasinaudos tavimi po to Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi arba tokiais tikslais moka Cha cha che che che…

arba tu neturi babkiu, arba tu merginai patinkiGerai