Ka manote apie uzdraudima vaikams vaikstinet gatvemis vakarais?!

Ka manote apie uzdraudima vaikams vaikstinet gatvemis vakarais?!

va ziurejau laida frontas… ten buvo tokia tema… sako kad iki 16 metu reik uzdraust naktim eit i diskotekas ir t.t. ka manote apie tai???

iki 16 met lai sedi naktimis namie.nuo 22h lai kojos is namu nekelia.pridarys kokiu nesamoniu o kas atsakys.

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/157150.223-=(203359727
5

gerai tu jau turi 16 metu… todel taip kalbi… o kaip tiem 16meciams? nemanau kad jei turetum 15 metu taip kalbetum… pavyzdziui seip as ir uz uzdraudima, bet jei netureciau 16, nemanau, kad taip kalbeciau…

as uz Zuoka Taip

soriuz nemaciau…

As manau,kad reiketu apriboti vaiku vakarinius pasivaiksciojimus.Sakysime,nuo 21val.,vasara - 22val.
Gal tikrai sumazetu nusikalstamumas.

jo sutinku pilnai… seip pakaktu ir nuo 22, o vasara nuo 23 val… seip eini gatve ziuri snargliai visai 12 13 metu eina ruko… geria… slykstus vaizdas Veee

Vaikams gatvemis slaistytis,tai ne pro sali butu uzdraust,bet paaugliams ne.As pati nuo paauglystes darba turiu toki,del kurio tenka ypac velai namo tystis,todel manau,kad nereiketu uzdraust-ne visi gi naktimis tik i bedugne eina.

paaugliams gal ir galima butu uzdrausti bet tie paaugliai turetu buti iki kokiu 14-15 metu Taip

as uz.

Blogai… Blogai… As tai blyn nuo 20 valandos padaryciau… O tai karoce bl visai jau tas jaunimas ispindejes yra… Jokiu saitu nebeturi…

siaip kad butent nuo tos valandos - tai nesamone. bet kitaip neiseina padaryt. gerai kad maziai sedes namie, ir ju dedes su saldainiais negaudys ir mergaicviu neprievartaus ir gerai kad siais laikais prisivare steroidu i raumenis penkiolikameciai neskalpos taikiu niekuo detu zmoniu. tegu prie teliko sedi ir ziuri kataloiku televizija. thank you

O as net nezinau…Man 14…Bet ir siaip nelabaij turiu laiko naktim sliurineti po gatves…Bet mano drauge…Niu nesvarbu…Bet as manau, kad vistiek geriau riboti ta laika…Gal mane daugkas ir smerks, bet as nezinau…Kai pasiziuriu i savo drauge, matau, kad ji ne mano bendraamze, o kazkokia kita…Ir ja labai pakeite naktiniai oasivaksciojimai …Liūdnas

tai aisq uzdraust, be jokiu kalbu GeraiTaipGerai

reiketu tokia tema sukurt iki 18 forume… tikriausiai zymiai daugiau nepatenkintu butu tokiu dalyku… bet as dziaugiuos kad nesu keturiolikos ar penkiolikos… nes as jau tiek budama trim parom i palanga varydavau be tevu… Cha cha
nors dabar kai pagalvoju zymiai gereu jei iteisins toki dalyka… turetu but maziau nusikaltimu ir apskritai ko 13kameciams vaikstinet naktim gatvemis…