Ką manote apie tai... kai panelė siūlo pirma draugauti vaikinui?

Ką manote apie tai… kai panelė siūlo pirma draugauti vaikinui?

kas kaip nori, tas taip daro… Liežuvis (nesakeesju tu esi cool) Cha cha

Gerai

Nekaltas man visa laika tai bunaTaip

Nera jau taip blogai, jei pirma mergina pasiulo draugaut. Jei as buciau tas vaikinas, tai mane be galo suzavetu toks merginos elgesys. O juk ir vaikinai ne visados isdrista 1 uzkalbint.

LaimingasHmmm…gerai kad tik drau gautiCha cha

Jei mergina pirma siūlosi vaikinui į draugystę tai peršasi
išvada,kad vaikinas yra nedrąsusDrovusBet kažkas juk turi ją pa -
siūlytiCha chaŠiaip tai pas mus visuomenėj priimta,kad pirmas turi
pasiūlyti vaikinas,o mergina tik pasako"taip arba ne"…

man visaip geraiŠypsenao devia kaip myliu moterisŽliumbia

Cha chaCha chaCha chaGerai

ar kas nori su manim draugaut,tepasako

koks skirtumas… Juokiasi

wiskas cia normalu. jei merginai patinka waikinas, kodel ji negali pasiulyti draugauti. Šypsena

normalei jei ta panele grazi ,o jei krokodilas oi tada reik bekt kuo tolyn Šypsena

Argi cia tokia didele dilema? Manau, kad vaikinai turetu buti be galo pakyleti, kad juos uzkalbino mergina. Tai parodo, kad tas laimingasis kazkam patinka, kazkas jam simpatizuoja. O jus cia vos pasauli aukstyn kojom neverciat, kad pirmoji jumis susidomejo panele. Turetumete del to dziaugtis, o ne verkslenti, kaip daro daugelis is jusu.

Pala,pala bahuras,kai tokia mergina ipirdolis tau ragus,kitaip suokt pradesiJuokiasiJuokiasiCha cha,o aplamai cia nieks nieko varto aukstyn kojom, nebent merga an lovosTaipCha cha

Na gal ir gerai Nekaltas Asmeniškai aš tam nepasiryščiau Laimingas

ziauriai be rysio…Blogai

Negiamai. Dazniausiai tai tampa savaime aisku,niekas nieko nesiulo,taip gaunasi kad pradedi bendraut nesisiulydama.

labai gerai, taip ir turi butu, kad visos taip galvotuCha cha

nu gali pasimaisyt jamVyraspo koju, bet jei lendi, o jis nekreipia demesio Žliumbia, vadinas ner ko lyst. Abu turi rodyt iniciatyva. Ir apskritai siurprizus turi daryt ir panelesTaip