Ką manote apie šias kolonėles?

Ką manote apie šias kolonėles?

Ka manot apie šias kolonėles bms.lt/prekes/preke_popup.php?id=14677 ? Kaina tai viliojanti. O ir atrodo “rimčiau” už kokius creatve. Review rast nepavyko, tai gal kas taip apšvies?

Jau labai panasios i Sven firmos koloneles, galima sakyti kopija ŠypsenaSiaip turetu smagiai groti Šypsenasven.ru/themes/sven/shop-goods.asp?folder=1884&catalog= 102&good=183 Kas atras koki skirtuma Cha cha

Na jo… ar čia BMS ne ta foto įdėjo, ar čia išvis “noname”? Bet neatrodo, kad jos kažkaip per pigios? Na aš sprendžiu pagal jų išvaizda. Ir dar pultelis yra… Cha cha

is isvaizdos tai neblogos Gerai

Ishvaizda dar ne viskas… svarbiau tai, kas yra viduje. Tik ijunges ir paklauses gali spresti apie kokybe… Jeigu idomu, ka as manau - manau, kad pigus barshkutis ir tiek… Jeigu tau Creative netinka nes neishvaizdi… tuomet rinkis grazesni, bet jei nori kokybes - rinkis kokybishkesni gamintoja…

Na seip tai tu teisus, jos per pigios but gerom Cha cha na o grozis tai ir toks, subjektyvus dalykas… Bet reiks gal surizikuot ir pazet kas ten per s… P.S. butu malonu isgirst daugiau nuomoniu.

Na neblogos nebent tuo kad medines, garsas geresnis, o ne geriau butu tokias paimt 3-p.lt/index.php?PId=163&KatId=14&Gamintojas=0& Kaina=0&Proc=0&sk1=21&Ps=118&ap=a&Product = ir kaina panasi, bet galingesnes ir garsas manau ne prastesnis tikrai butu.

***** Blogai

Na norisi man 5.1, nes megstu zaidimus, o zaidimam manau 5.1 bus geriau. O sitom man rodos ir stiprintuvo reiktu? Na nelabai man jos…

Labai issamus atsakymas Nekaltas dekui Šypsena

GAMINTOJAS: GMB - kas čia per gamintojas ??? ???Pagaminimo šalis Kinija - tai prekinis ženklas MirktTiek kad garantija 12 mėn. na tau rinktis, jei pasidometum apie vartotojo teises tai kiek žinau bet kuria prekę pirkėjas per keleta dienu gali gražinti dėl vienu ar kitu priežasčių. pvz: tau nepatinka ju kvapas Šypsena Šypsena

taip o ka daugiau apie jas sakyt cia tas apts kas vaikstau maximoi ziuriu koloneles 5.1 dideles tokios centrine dididele akcija tipo 199Lt Juokiasisakau paklausyt galima sako jo kaip tik pajungtos kai paleido pastovejau 5 sekundes apsisukau ir viskas garsas tik vidutiniai nei zemu nei aukstu nieko vienu zodziu kad kazkas tik groja…

Na tai lieka tik Creative T5900? Ar yra dar koks varijantas ~ 350lt? Seip norisi biski gilesnio boso, kad visi zaidimu/filmu efektai geriau jaustusi… Nežinau

garzios grazios,bet kokybe ,noname Blogai