ka manote apie raudonas?

ka manote apie raudonas?

mano viena klasioke visada atrodo raudonai…plaukus nusidaze sviesei raudona spalva(kaip ta is aqua)ir rubai visi VISADA raudoni…ka Jus manote apie tokius zmones?

siaip tai ju reikalas…kaip nori taip tegul ir rengiasi…bet man tai siaip negrazuŠypsena

pritariu Gerai rengiasi kap nori,bey man jos gaila…negali i gtv iseit visi kabinejas Nustebęs

o koks taw skirtumas. Nebent taw labaj svarbu kajp rengiasi drawge… juk tu bendrawji su ja ne del rooboo, o del jios vidaws, charakterio ir pan… Jei jai patinka tie roobaj, taj kodel gi ne?.. koks skirtumas ka zmones pamanees gatveje. Gal atvirkscej jai patinka demesees… taj kodel gi neissiskeerus?

Niu, jej tajp nusidazhe plaukus ir tajp rengiasi, taj arba jai dzin, ka kiti galvoja arba jej patinka demesees… Ir ner shia ko jos gajletis, atsibos priekabes pasikejs…
O ir ash turiu tokia klasioke, niu panashia… ji irgi raudonajs plaukajs (tik ne tokiajs reeshkiajs) ir bootinaj koki wiena rooba uzhsideda raudona… Grazhiaj atrodoFlirtas, o ir jej patinkaTaip, nematau shia nieko blogo…Taip

kox skirtumas…juk jei tam zmogui patogu, jam patinka…taj wiskas ciki Šypsena

likau nesuprasta.
1.ji mano klasioke,o ne drauge
2.as ce nepletkinu atsiprant
3.man tik pasidare idomu kodel Lt visuommene tokia susispaudus.
taigi klausiu!kodel Jus toki dievobaimingi?

t.y kodel zmogus negali atrodyti kaip nori?

Kodel negali… gali… bet wisaj lajkajs buwo ir bus zhmoniu, kuriems kas nors nepatinka, kas nors per drasu, per reeshku, per…

Gal zmogus megsta raudona spalva, ko prie jos kybtiŠypsena Vat as irgi beveik visas melynas vaikstauMirkt

jei zmogui patinka,tai kame problema?

o as dazniausiai juodai arba tamsiai apsirengus vaikstau… tik plauku nedaziau… man patinka juoda spalva ir ka? man daug kas sako - gal pas tave gedulas, o man pom ka kiti galvoja… man taip patinka… ir pasiuskit, jei jums tai nepriimtina…Laimingas

[quote] Switch
[/quote]

Gerai Gerai saunuole kaip reta!neleisk niekam palauzt savo nuomones!!!as irgi ttiesiog dievinu juoda spalva,bet netik ja nesioju… Laimingas

niuz…nznau kazkaip daugewsia znau zmoniu kurie "isimyleje" juoda arba melyna spalvas…bet vat kaj kurie is ju sako,kad jiem tajp savajme gaunas susipirkti bevejk visus daiktus vienos ar kitos spalvosŠypsenair ne del to,kad jiem patiktu dajkto spalva, opats tas daiktas…nu nznauŠypsena pas mane gan nemaza zaliu rubu,nors as pvz nekenciu zalios…Šypsena seip man yra netgi idomu salia matyt zmogu,kuris tik i viena spalva isizejesŠypsenanznau net kodel tajp…Cha cha

niu nzn - arba pati pavydi raudonajai rodomo demesio, arba…
O siaip jei zmogui ta spalva yra vezanti, jei jam patinka issiskirti is minios (kaip pvz man), tai kas cia blogo?! Ir nera ta musu visuomene tokia nesupratinga (musu mokykloj visi rengiasi ir atrodo kaip nori - suplysusiais dzinsais, dreduota galva, apsikarste grandinem, ar hipiskais, pankiskais rubais ir niekam tai neuzkliuva)- aisku, jei ne kokiam Balbieriski gyveni…Liežuvis
o vat jei zmogus taip rengiasi noredamas kazka nukopijuoti - tada jau tikrai Blogai

ka nori-ta daro…negi gaila,kad ji visada issiskiria? Nekaltas

Koks skirtumas tegul rengiasi kaip nori,o demesis galbut jai patinka todel taip ir rengiasi.Ji gan drasi,saunuoleŠypsena

pirmas dalykas kopijuoja…o visu antra ji tikriausiai nezino raudonos spalvos reiksmes…
arba jei zino tai labai jau demonstratyviai reiskia ta deficita…

nu jeigu jiems taip patinka tegul gyvenaMirkt