ka manote apie nauja realybes sou hollywood?

ka manote apie nauja realybes sou hollywood?

nu didesnes nesamones mano nuomone nebegalejo sugalvot!bando bando kopijuot nuo visu uzsienio laidu.Ir tokia nesamone padaro kad ragas!vakar pazejau tai galvojau apsivemsiu,apart duso ir to *****o nieko daugiau nerodo!BlogaiBlogaiBlogaiJuokiasiJuokiasi

eilinis š…

niamaciau dar Nekaltas

As tai manau kad cia OT tema!LiežuvisCha cha

man tai tie realybes sou taip nusibode kad jau net nekyla noras ju ziureti Ne to baro nemaciau,ir tikiuosi nesusigundysiu pamatyti Šypsena

kaip suprast?

man atrodo kad cia bande padaryti kazka panasaus i ruskiu laida "fabrika zviozdy"ten tai idomu nors dalyviai su gabumais isrinkti,o pas mus tai padek dieve bebalsiu kazkokiu prileido ir dar nori zvaigzdem tapti
vienu zodziu GRYBU KARAS!
JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

man tai visiska nesamone geriau jau butu Akvariumas3

maciau ir nusivyliau NekaltasBlogai

aš tai nemačiau ir net nematau reikalo žiūrėt Taip

http://65.61.153.217/page.php?x=727054

Baisu siaubas Baisu

bet tendencija islaikoma - kiekvienas naujas sou darosi vis neidomesnis Šypsena

nieko gero tik kad kameros tulike yra kad nenaudotu narkotikuCha cha

Neidomu bent kolkas,jokio veiksmo,nuoboduNekaltas

plem tu gal bano nori,kiekvienoj temoj savo suda

nemachiau… Nekaltas

Kas dar nemate, tai isijunkite dabar. Rodo apie kazkokia girta debile kuri kalbasi su dievais ir nori iseiti…

Ka as manau? Manau as kad po Psixo ir Jolkes issidirbinejimu bus bandoma pateikt kazka ne maziau "ispudingo". Netyciom pamaciau ta merga dushe, ir… Supratau kad nieko ten idomaus nebus jei ziurovus stengiamasi pritraukt tokiais dalykais.

Tik pasidare idomu ka tie zmones kurie ten pries kameras maudosi(maudysis), galvoja. As jau nekalbu apie poveiki vaikams, kurie is mazens matys ir mokysis gyvent is tokiu vat laiduBlogai

blin visai atitrukes,reik kadu ir man telika isijungtJuokiasi