KA MANOTE APIE LNK PROJEKTA "GERUMO DIENA"

KA MANOTE APIE LNK PROJEKTA “GERUMO DIENA”Žliumbia

Ka jus galvojate apie LNK ivykdyta projekta “GERUMO DIENA” kur surinko net virs VIENO MILIJONO LITU per kazkur 5 valandas…o tuos pinigus paaukos Onkologinemis ligomis sergantiems vaikams… mano nuomone tai labai labai gerai,nes tie vaikai sunkiai kabinas i gyvenima…ir as palaikau tokias akcijas ir pati paaukojau pinigu… Flirtas

Jo gerai tokie dalykai…tik va ziuret negaliu,nes iskarto liudna palieka

Šiaip labdara yra gerai, bet vistiek ne visi tavo paaukoti pinigai jiems nueina Nekaltas Jei siunti žinutę, tai didžioji dalis vistiek atitenka ryšių kompanijoms…

supranti…kur buvo LNK GERUMO DIENOS akcija…tai net visi rysio tinklai atsisake imti mokesty…ir dar pinigai bus vedami ne per valdzia nes jei butu per valdzia tai butu nueme daug pinigu… Liūdnas

GERUMO DIENA… jo, ji tikrai reikalinga tiems vaikams Gėlė Laimingas

As teigiamai ziuriu i toki dalyka Drovus Saunu, kad uzsiimama tokiais dalykais. Pati paaukojau pora litu, bet labai nustebau isgirdus tokiu zmoniu nuomoniu, kad mazdaug :“o kas man paaukos?”, “tie mano du litai nieko nepriduos, o mano saskaita ir taip milziniska”. juokinga tokiu nesamoniu klausyt ir gaila tokiu zmoniu, kad nesugeba suprasti to, kas svarbiausia.Et

tikrai geras projektas Geraigerumo niekada nebus per daug Taip

tv3 projektas buvo geresnis

gerai, kad yra tokių projektų Taip beet ar daug pinigų pasieks sergančius vaikus ar prikiš kas nors nagus ir pasipelnys Liūdnas Nustebęs Žliumbia

Puikus renginys…su kilniu tikslu Labai dziaugiuosi kad yra zmoniu kurie vis dar supranta kitus…tik galejo buti surinkta daugiau

zajibal per jy filmo laukt :>