ka manote apie "gatves muzikantus"?

ka manote apie "gatves muzikantus"?

nu kiek eine per laisve(laisves aleja kaune) tiek jie prie manes kabinas ir pinigu uz savo barbenima gitara ir spygavima praso,o kai pasakai ,kad neturi vistiek neatsikabina!BaisuPavargęs???Kanda

šiaip gerai, nes girdi gyvą muziką ir jei tau ji patinka, tai duodi litų už tai… Aš asmeniškai ir pats galvoju eit kada groti vasarą. Tačiau man gatvėse grojikai nepatinka tie, kurie vos išmokę kelis akordus ima groti ir už tą mėšlą dar litų prašo, tai norisi įspirti jiems į snukįCha cha

as manau, kad jie butu visai normalus zmones jei neprasinetu taip neglai tu babkiu. Galetu groti, dainuoti ir tegul pasideda shalia kepure ta savo, kas nores duoti tas ir prieis o naglai taip prasyti tikrai nereikia. As kiekviena pirmadieni ir treciadieni praeinu ta vietove kur sedi tie muzikantai, dar niekada nebuvau jiems davus nei vieno cento, tai jie jau mane pazista ir net neprieina, nusisypso man, pasisveikina ir viskas Laimingas

Nieko blogo apie juos nemanau Šypsena Atsimenu, neseniai viena medyje grojanti maciau Cha cha

Nu jei taip kabinejasi tai nerwina, bet jei sedi pasideje kepure ir taip nelenda, tai tada normaliaiNekaltas

Kai graziai dainuoja,tai as duodu ir dar pasiulau tu pinigu nepanaudoti narkotikams.O kai belenka mala,tai neduodu.

as uz juos tik uz juos!!!GeraiGerai

Ai kol jie prie manes nesikabineja tol as nieko pries juos neturiu… O grot tegu groja betik jiem patinka

Schaunu gerai kad tokiu zmoniu yra Taip kad ir naglai lenda, bet jie tesiog praso … manau tai yra geriau, negu jie eitu ir apipliestu kanors Taip

Na man jie patinka as paklausau ir kartais imetu.

eini laisves aleja ir skamba muzika Gerai na gal kartais ir naglai praso tu pinigu bet vistik gerai kad jie groja …

siaip graziai dainuoja bei groja,taciau man nepatinka tai kad jie ikyriai praso pinigu.juk kas nores tai imes,kad ne tai ne…man laisves alejoj labiausiai patinka du vaikinukai kur vienas groja su fleita o kitas atrodo su gitara…grazu

as manau, kad tai ju reikalas kaip pinigus uzsidirbti…ir man jie nemaiso, nors ikiriai ir praso…Nekaltas

aha man irgi tas su fleita patinka TaipTaipTaip

neturiu nieko priesh tuos gatves muzikantusNekaltasgerai kad groja o neslifuoja gatviuCha cha

visaj fajna,ajshq jejgu naglai nelenda ir Gerai groja…Šypsena

TaipTaipTaipCha cha

man irgi visaij patinka…nieko cia tokio jeigu praso tu pinigu…juk kitiem irgi reijkai…ir jeigu kitaip neijna ju gaut taij nieko cia tokiio,jie tokie patys zmones kaip MESTaipCha cha

kai kuriems duociau pingu kad nutiltuCha cha