ka manote apie firma flopas. prasau patarkite

ka manote apie firma flopas. prasau patarkite

as pasiziurejau kad ten kainos neblogos ir athlonui duoda 2m garantija. ar tikrai bus ta 2m garantija ir kiek metu pqi ddr 512mb ramams garantija duoda? pasidalinkite savo ziniomis nes kainos tai ten tikrai nera brangios.

Na as apie flopa galvoju tai *pimp…*ovata Cha cha tikrai pas juoskompo nepirkciau, bent jau Klaipedoje, kaip jie kompus renka tai visrune viskam Cha cha, jei pirksi tik detales tai nieko bet ne surinkta kompa Cha cha Aš nekaltas

Nebloga firma. Šiaip dėl kompo rinkimo tai jokių "ypatumu" nežinau, bet kainos tai tikrai priimtinos.
Beje, Flopas, neperseniausiai buvo apšvarintas. Žala - 6000 Lt. Va tejp!

o bent detaliu is kokios rusijos neveza? nu cia kazkas kaip su tele2 telefonais, buna kad kartais liewi. o tai ka jie ten liewai sudeda? gal zinot kaip kauna jie ten viska daro?

na nezinau kaip flopas, bet relkonta tikrai gera, http://www.relkonta.lt Gerai

firma gal ir nieko, bet ash dazhniausiai perku ish sonex ir bms (kaune)

bet sonex’e ir bms’e brangiau. ir sonexe kainu neatnaujina

patariu tau nepirk is tokiu firmu. kas is to kad kainos pigesnes, bet tau kompa rinks 3 savaites, kas is to kad sako 3 dienos. pats norejau pirkt kompa is panashios “firmos” tai rinko 3 savaites kol kantrybe truko, nuejau i pik-comp ir nusipirkau per diena atveze viska. tai va, pirk is rimtu firmu: init, bms, sonex, pik-comp. vot taip. geriau jei kainos didesnes atrodo, palauk 3
savaites, nes tau flopas tik per tiek atvez kompa, ir pirk is rimtos firmos, nes jau kainos bus atpigusios ir bus tokios, kaip pries 3 savaites tau flope uzsakant… Šypsena) taj va, as patariu, bet zinok gailesies veliau jei nepasiklausysi…

Nesamone totalia parasei Šypsena Visi pradedant BMS baigiant fortaku beveik viska ima is GNT Lietuva,gal tik koks Sonex pats ka atsiveza.Be to mazos firmos labiau suinteresuotos kiekvienu klientu,pas ja nera konvejerinio principo.

to zakas
JO JO…
o tu pabandyk pas juos nusipirk kompa…
nezinociau nekalbeciau…ponas gnt,bliamba o kur acc,TechData,ir t.t. pasidomek vyruti ir apsiramink…apie ka nezinai nereik ir kalbet…

o siaip tai manu kad pats kokioj skylej dirbi kaip flopas arba fortakas…xe xe

p.s. nieko asmenisko

seip man pikompas nelabai patinka nes kai pries 1.5m pirkau videske tai man toki suda dave kad nieko neveze. o bms’e kainavo 60brangiau bet su tvoutu, nu tai atmetam 50lt nes tada be tvout ir su tvout video skyresi apie 50lt. nu tai gaunasi kad as sutaupiau 10lt ir gavau toki s.uda. o draugelis ta pacia diena nusipirko irgi tokia pacia videske tai pas ji ir pas mane su jo geriau ejo visi zaidai. bet kaip dabar pikompe tai as neznau, nes kazkaip nesinori is ten nieko pirkt.

Nu vyrukai, gincijats del tokiu kvailu dalyku Cha cha Visos firmos daznai pasisika ir kas pataiko ant pasisikimo, po to tos firmos nemegsta. Flopas labai geras kainas siulo, vot neseniai nupirkau is ju HDD Seagate Baracuda IV 60 GB uz 390 Lt. Parodykit man kur buvo galima taip pigiai nusipirkt! Nu gal dabar biski pigo, bet abejoju Cha cha O kas liecia kompo rinkima 3 savaites, tai matyt ima is kokio tai distributoriaus dalis, o jie nebuvo uzsiveze. Kartais pasitaiko tokiu dalyku net pas rimtas firmas, kaip BMS, etc. Kita vertus, joks patyres ir save gerbiantis kompiuteristas neleis kazkam kitam surinkti kompa! Susiperki dalis ir susirenki. Tik cainikai perka kompus! Cha cha Kompas gi uz zmona svarbiau, tai jau geriau as savo rankomis ji surinksiu, kad zinociau kas prie ko ir kaip prisukta Cha cha O kur dar ta nauja mada prie hardu lipdukus klijuoti, kad ju nebutu galima isimti. Tipo nuplesi lipduka ir garantinis negalioja. Arba is viso daro, pripisa lipduka prie korpuso, kad negletum i visu listi. Ir tai daro butent tos didziules firmos. O ka man daryti, jei as negaliu dirbti su kompu, jei dangtis neatidarytas? Kazkada skaiciau, kaip patikrinti, ar jus kompiuteristas. Tai vienas is pozymiu, kad tikras kompiuteristas niekada nezino kur kompo dangtis Cha cha Kitas pozymis, jei kartais nezinai kur pastatei masina. Nu man irgi taip buvo, kai paskui ieskojau po visa Seskine spaudinedamas signalizacijos atjungimo mygtuka Cha cha Gal kokia valanda ieskojau Cha cha Nu pageres gi…

as sutinku, irgi pats susirinkau kompa savo rankomis. pirkau didziaja dali is pikcomp, taip pat keleta daliu is init, ir mikrovisatos. kai pats surenki, maloniau… o ne koks atsiprasant lochas tep liap…

wo wo del kompu rinkimo tai prashom… man bms neleido susirinkinet pachiam nes aceit tada neduotu garantijos ant cpu Piktas nuejau i sonex, ten taip pat, bet dar blogiau: jie beveik neleidzhia det amd procu ir daro spaudima kad detum INTELio meshla. Toliau nuejau i dar viena firma, ir ten neleido susirinkinet. Tai galiausiai susiparines nuejau i BMS ir uzhsisakiau, surinko per3 dienas. Nors mane ishdure su klaviatura ir garso korta, ash nelabai pykstu Aš nekaltas (idejo pigesnes, vietoj creative live 5.1 imete kazhkokia sh is genius, o klava nuo 486. Bet paime $$$ kaip uzh teisingas dalis)

ir svarbiausiai kai tie vadinami kompiuterastai deda kompus jie skuba ir jei kas neiseina jie bet kai ideda kad bile veiktu. man buvo kad pirkau kompa seneliui ir motina prisuko su vienu varstu. is viso nesamones kai kurie daro

Palauk, nesupratau. Ka reiskia neleido rinkti. Tu uzsisakai tik dali, o ne kompa. Jei neleidzia, tai puse daliu perki vienoj firmoj, kita puse daliu kitoj firmoj. Dalims tai duoda garantija Cha cha

Man surinko per 2 dienas, bet labai jau spaudzhiau Cha cha. Nors jie rasho, kad jei ishkart sumoki surenka per para.
tachiau ishpakawus wiska pasirode, kad truxta dwieju kabeliu Blogai. Tex man dar pas juos apsilankyti…

ogi taip: sake neduos procui garantijos, o man buvo butina pirkt kompa ish vienos firmos, nes pirkau ne ant saves o ant firmos.

Nu tai vadinasi lievos firmos. As kai dirbau adminu vienoj valstybinej istaigoj, tai ten kartais pirkdavo kompus, bet reikedavo pirkti ne kaip kompus, o kaip dalis. Tai Infomegoje ( http://www.infomega.lt ) pirkdavau ir jokiu problemu.