ka manote apie auskara nosyteje?

ka manote apie auskara nosyteje?

tai va, norejau jusu paklaust ka manote apie auskara nosytej?Jums grazu, ar ne? Taip Ne Šypsena

ne.

verkis, gal mazhiau urvus rausi Mirkt

manau kad tokių temų buvo daug

NELABAI Ne Flirtas

ats. i klausima: ne.

man negrazu Ne

O man gražu auskaras nosyje. Taip

toli grazu ne visiems tinka

Niu jei wisur po auskara tame tarpe ir i nosi tai Ne o jei maziux elegantiskas prie dailaus twarkingo weiduko tai Taip turejau atlikt tyrima kaip tik kodel jaunimas weriasi auskarus cia daugiau apie tuos pas kuriuos ne 1, 2 ar 3 o daug auskaru… Taigi tai is dalies susije su santykiais seimoje waikysteje patirtomis emocijomis, isgywenimais Drovus niu zodziu nesigilinsiu Nekaltas O TOKIU Temu wisur da.Chu.Ja ir biski Nekaltas

grazu, bet gaila tu zmoniu, nes turetu but ziauriai nepatogu nosi kasytis Juokiasi geriau jau antakyje tada ar ka, jei taip mirtinai norisi

Kažkaip neapetitniai atrodo Nekaltas Nebent mažiulis toks Nekaltas

Nu jo nereikia kabintis cvambalo kaip pas buliu. Nebent pas tave veidas karves Nežinau Svarbu yra harmonija…

kam tinka, taj grazhu Mirkt

Nežinau foto imesk pasakysiu ar tiktu

aha imesk foto Mirkt tada bus matyt ar tinka…

negražu .

asmeniskai tai nepatinka Ne Drovus

man grazu.kai mazas. pati turejau, bet pries gal 4 metus issiveriau, nes dabartiniam mano vyrui nepatiko Šypsena tai dabar liko zyme, nelabai kas Šypsena o issivert vistiek buciau turejus, mano profesija nera tokia, kad galeciau leisti sau tokiu dalyku Šypsena taigi, siulau is pradziu rimtai pagalvoti Šypsena