Ka manot apie vairuojancias merginas

Ka manot apie vairuojancias merginas

Žinai,man atrodo,kad Tu didelis "Žinovas vairuoti"liežuviu,ypač moterų
atžvilgiu,o ne automobiliu!

O Tu tikriausiai dabar užsidėjęs ant galvos aukštą smailą mėlyną kepurę, įsisiautęs į mėlyną žvaigždėtą mantiją, užsiauginęs ilgą žilą barzdą ir textą renki viena ranka, nes kitoje laikai ilgą lazdą su mėnuliu ant galo. Cha cha Ir vadiniesi ORAKULU, nes tik įlindęs į bangą per actumą VISKĄ žinai apie kiekvieną postus rašantį žmogų. Cha cha Sėkmės!

Anyway, patarimas ir Tau: textą patogiau rinkti abiem rankom! Cha cha

Mykoliukas rašė:

as noriu kad mano mergina vairuotu tada galiu drasei ikalti su draugais ir viskas

Niekad dar nesu tiek prisigeres kad antiek kvailiociau
t.y. kad zmonai leisciau automobili vairuot.

gerai kai jos VAIRUOJA. o tie visi kurie turi susidare stereotipa apie moteris uz vairo tai labai klysta. tiek ir moterys tiekir vyrai daro pakankamai klaidu. pazystu keleta labai geru vairuotoju moteru, ir kai kurie mano pazystami draugai tikrai vairuoja daug blogiau.

Na nezinau. As mieste labai daznai matau moteru vaziuojanciu 65-mecio dieduko pozoje - t.y. visas kunas priekyje, atrodo, jog jeigu neturetu dirzo tai is viso pro langa iskristu. Tokios dazniausiai ir vairuoja blogai. O moteris mazai avariju padaro todel, kad jos mazai vairuoja.

Geras007, nepalaikyk manes kokia nors rozine,bet ar tau negrazu:grazi moteris,grazi masina.Jei kas nors jai ir nepasiseks(pvz.padanga nuleis),
visada atsiras padedanciu.As viena karta vaziavau su vienu vaikinu,kai priekyje vaziuojanciai merginai pastoviai geso masina.O dieve,kaip jis keikesi,o aplenkti nebuvo galimybes,bet kai aplenke,piktai pasiziurejo i ja,o ji tik nusisypsojo ir peciais patrauke.Jinai buvo tikrai labai grazi.
O mano vaikinui piktumo kaip nebuta,net israudo vargselis.Tai argi ne grazu? Moterys uz vairo papuosia kelius.Bučkis Gėlės

Tramvajus ir yra tramvajus. O va sava masina tai jau visai kas kita.Šypsena

O kaip galvojat, ar imanoma ismokti vairuot automobili ?

aviad Gerai

Visa laika galvojau, kad is moteru vairuotojos nekokios. Ir pati sakiau, kad niekada nevairuosiu. Sekmadieni su tokia vairuotoja vaziavau, kad maniau - gyva neliksiu. Todel vakare sugalvojau patikrinti, ar ir as tokia niekam tikus busiu. Ir ka jus sau manot? Patiko nerealiai! Ir visai neblogai gavosi. Bent jau mokintojas taip sake. Taip, kad VAIRUOSIU! Šypsena Ir tegul sako kas ka nori. Šypsena

Atmink: gaza ir visiskas menengitas gali spausti.

Man tikrai patinka vairuoti. Tuo labiau, kad sugalvojai kur nors nulekti sedai ir jau vietoje. Nei autobuso laukti, nei prasyti, kad kas pavezintu.Šypsena

mergina-geras dalykas, bet gera masina dar sexualesne.

Gimtadienio proga gavau dovanu masina. Tik dar nelabai drasiai jauciuosi vazinedama mieste.kaip manot tai laikina?Šypsena

Nu kodel taip ziauriai, juk ir vyru buna zioplu

As irgi taip galvoju. Tik dabar nedrasu, o po to be masinos kaip be ranku. Šypsena

O taip,bet matai jie nors neissiduoda kad ziopli