Ka manot apie tokius vairuotojus?

o mane isvis nervuoja tokei soferiai kurie vaidina gudrucius pazeidinedami taisykles Piktas

Ne nu bl kas tu per zmogus? Tu bl aklas gal? Pasiziurek kokie gaideliai pacukai arba bobos bl su tais visokiais cvekais vazineja arba bulkom tom paciom? Ir bl ka jie gatvese isdarineja? O tu bl ant BMW’u varai. Ner ka lygint tos tavo uskaglaziskos drindos su tikrais autobano erzilais.

specialiai siam reikalui reikia atsipjovus veziotis vinkelio gabala…ir per snuki tokiems dalyviams!!!
su sventemisCha cha

Butu aikstele didesne,kur tilptu visos masinos,tai nevazinetu taip.

aiskhtele didele ir mashinos visos telpa, tik kai kurie jau tokie nekantrus kad ash bbd. ;(

Ka tu isvis supranti apie BmW pats taburete vairuodamas? patebejau kad taikai i savo lygi, i pacukus, dzigitus ir tt. Ko nekalbi apie 100-300tukst. lt kainuojancias BmW? Jiem irgi viskas galima, jie taip pat naglai visur lenda ir zinai kodel?Ne todel, kad jie dzigitai,o todel kad jie padeja ant tokiu kaip tu.Taigi ne visiem vienodos salygos tiek kelyje tiek gyvenime, susitaikyk su tuo ir nuleisk sprandaJuokiasi

Žiūriu, kad bimbalų vairuotojai eilinį kartą "sublizgėjo" savo mentalitetu. Na, niekad negalvojau kad visi BMW savininkai yra riboto mąstymo žmogeliai, bet tai dievaži, kažkas man tą labai nori įrodytiNekaltas Niekas čia neįrodinėja, kad viena mašina ar jos vairuotojai yra kažkuom geresni už kitą, bet daug kas nori pasirodyti labai jau nuskriaustas. Gal ir teisingas posakis, kad kam Dievas davė babkių, tam proto pagailėjo Tik vėl nepriimkit labai asmeniškaiLabas
nes pradėsiu jau galvot, kad čia kompleksuoti individai renkasiNustebęs

o man sende juoko ten buvo kai T2 pasikabino toj pievoj ir ant bardiuro Juokiasi atsargiai jai kas per pieva vaziuosit vezios neblogos like, ir susale.

tau nei to nei to matyt aš pabrėžiu matyt nedavė linksmų švenčių visiems Labas Tūsas

na va siandie jau policija tokius pazheidejus baude… baude… Šypsena
machiau kaip kazhkoki golfa susistabde kazhka aishkinosi Šypsena shaunuoliai policininkai Šypsena

Perskaiciau ko cia prisnekejote, tai nusprendziau ir as apie be em dablju vairuotojus (ne visus, pac pazistu kelis smones su jais ir jie tikrai tvarkingai vazineja). Gal man cia itk sutapimas toks, bet kad dazniausiai koki nors finta man iskrecia butent bmw "xuliganles". Tai parleks priespriesiniu, aplenks ir izlis pries pat nosi, tai siaip kokia nesamone iskres, nu ka as zinau gal sutapimas, o gal reikia skistyti i bmw vairuotojus ir bmw 3** vairuotojus…NekaltasNekaltas

tai kad tie bmsistai beveik visi kazkokie nepilno proto. siandien su vienu teko kumsciais aiskintis, nes nepraleidau naglai belendancio… gavo i skura ir tiek, bet juokingiausia, kad keliukai pamate besipliekiant ir sustojo, o kiti vairuotojai paliudijo mano naudai, kad bmsistas pirmas kibo i atlapus. NAGLIEMS bmsu vairuotojams: pries sokdami ant kokios nors tautovezines senienos vairuotojo, is pradziu gerai pagalvokit ar apsimoka, nes lazda turi du galus. Juokiasi

biski tupavotas ne???

Kai pries pora metu persedau is tevo (buvusios masinos) omegos i Savo asmenine bmw 5 tai pastebejau kad tapau dazniau praleidziamas kitu eismo dalyviu. Is pradziu maniau kad tai lyg ir siokia tokia pagarba, bet dabar jau zinau ka zmones galvoja. Kazka tokio - duok durniui su bmw kelia, nes ivaziuos, arba islipes duos i snuki.
Cia kazkada stabtelejau gatvej nes pagalvojau jog rata nuleido ir vienas toks pyptelejo is galo, na as islipau paziuret kaip ten ratas, o tas ziuriu persigandes dureles visas uzpaudinet puole. Nezianu gal bmw issigando gal mano ugio, bet bloga reputacija apie bmw vairuotojus islikus iki siu dienu.
Esu normalus zmogus, snukiu kam papuole nedauzau, bmw tik del to kad grazi masina ir turi savo dvasiaLabas

manau, kad tokiems reikia kirsti o sona, jei negaila masiniuko, arba tiesiog ishkviesti mentus jei vaziuoji ne vienas, kad liudinkai butu, juk reikia pradeti Lietuvoje daryti tvarka…
o jei nori siaip pamokyte antvaziuok ten naktu su pora kilogramu viniu kokiu 5cm ir sibadyk i zeme Mirkt bus skaitau gera mokomoji priemone, skaudi, bet ner ko ten vazineti Mirkt

ir ishvis prisiminus ir paskaicius forumus tai visgi matosi, kad lietuvoje vairuotoju kultura yra kaip Kiaulė ir daugiau nieko…

jooo yra protingu…

na as asmenishkai irgi bmw vairuoju… bet… cia juk nuo zmoniu priklauso! hm… visokiu yra visokiu reikia! Šypsena juk ir su troleibusais ne visi tautieciai kulturingai sugeba keliaut!
geru svenciu!

Ziuriu tema peraugo i BMW vairuotoju ir ju nemegeju musio lauka Cha cha

ale kai pagalvoji, tai būna kartais, kad žmogus tikrai skubi ir paskiau išdarinėji tokius dalykus, bet aš tai visad susikontaktuoju akimis prieš tą, kur lendu, ir padėkoju, o šiaip nepiktnaudžiauju tuo , jei nėra reikalo…