Ka manot apie tokius vairuotojus?

Ka manot apie tokius vairuotojus?

ka manot apie vairuotojus kurie vazhiuojant i akropoli vazhiuoja per skiriamaja zhalia veja o paskui lenda kisha savo mashina kaip kokie durniai?
mane shiandie labai subiesino Liūdnas piktas gryzhau namo

Jo kas darosi prie Akropolio kazkoks siaubas, tenka matyt tai beveik kasdien, nes netoliese gyvenu … Siandien apie 22 va. nuvaziavau, maniau pavaiksciosiu ramiai, nebus zmoniu, tai kur tau kosmaras kazkoks gal 30min niekaip negaljeau isvaziuoti is jo … Aplamai, SnowDog, ten toks bardakas tiek ivaziuojant, tiek isvaziuojant visi kas kaip moka, taip ir lenda … Pries ir per svetes ten visada buna sumaistis Šypsena

Ar žinote, ko labiausiai negerbiu, neužjaučiu ir pikdžiugiškai juokiuosi? Kai BMW patenka į avariją. Vakar prie Maxima Bazės vienas "džigitas" irgi galvojo - aš su bemsu, man viskas galima. Galės dabar savo bambalį į svalkę vežtJuokiasi Tik vat nekaltos bulkutės gailaNekaltas

tokie vairuotojai Gerai

mane tai nerealiai suparino tie kurie per zhalia veja vazhiuoja ;/ tipo nespes jie i ta akropoli, ishpirks ju purshkiama sniega Juokiasi nesuprantu as tokiu zhmoniu, gi galima kad ir valanda ramiai palaukt ir nuvazhiuot kulturingai i ta akropoli, bet ne - reikia jiems greit bo nespes Nustebęs pikta man ant tokiu… o apie mikroautobusiukus ishvis tyliu…

voi voi voi išgama tu su H ženklu ****y ****y no znai meru

Suprantu visokiu ereliu buna, bet vistiek negalima dziaugtis kito nelaime …

Tai tipo jeigu as vairuoju BMW, ir pakliusiu i avarija, tai jau fsio as kaltas ir nesvarbu ar i mane ivaziavo ar ne, reiskias as uzkisau, ane, tipo kas su BMW tipo tie kaltininkai, ar kaip cia? Piktas Piktas Piktas

Ka padarysi kad pas dauguma vairuotoju zodis kultura yra svetimas.

Žinai patarlę, šaukštas deguto sugadina statinę medaus. Apie BMW šiuo atveju kalba eitų apie šaukštą medaus ir deguto statinę. Ne koliotis susirinkom, o patirtim dalinamės.

Svajojau ir kažkada apie BMW, bet daugumos (ne visų!) šiuos auto vairuojančių žmonių dėka aš galutinai praradau pagarbos jausmą BMW…

skeleton ramiai ko tu čia aiškiniesi aborigenui neirodysi juk pagal jį normalūs žmonės važinėja tik su [H]

Valanda ??? Jau ko ko nemegstu, tai kamsciuose sedet…

Nesinervuok Šypsena

čia tipo pagal tave tai pacukai tik bmw vairuoja pažiūrėk i kas antrą ciovic ar golf ir tt vauruotoja ta patį pamatysi o savo tupas mintis kitą kartą palik už durų

nu shventines dienos, reikia bent shiek tiek kantrybes, gi ne kiekviena diena tiek stovet tenka. va shiandie kai kurie vairuotojai buvo malonus praleido ir tt. taip ir noris tokiems ishlipt ir palinket linksmu kaledu, o jei dar kokia grazhi panele, tai ishvis Apkabinimas

Zinau, bet vistiek Šypsena Perskaicius paskutini sakini nusisypsojau …
Aplamai taip smagu, kai arteja sventes, visai kitokios dienos, visai kitokie zmones … Niu cia nelabai i tema, bet … Cha cha

tikrai taip.kas nors kiek vazinejo uzsieni pvz. vokietijoj tai zino kas yra vairavimo kulturaGerai mums dar toli,o gailaPavargęs

atiwraj sakant nemataw bedos del tu wazhiawimu zhalia juosta: jej zhmoguj rejkia tegu wazhioja, nezhiurekim i kitu lekshtes ka jie walgo, tegu wazhioja, pagaus mentaj, nubaus - ju problemos. Jejgu po to lenda atgal i sawo juosta, kisha snuky - nepralejsk, jej manaj taj esant butinam dalykuj, jej pac apsizhioplinaj ir nespejaj uzhkirst kelia kad tas neilistu - pac kaltas, jis ilindo, taw nemajshe wisiems geraj.

a che tiem kur priesh BMW labaj nusitejke: pasizhiurekit i dawgybe golfuku, cvieku ar dar kokiu pacanu pamegtu mashinychiu… tajp ir BMW pamegtas tokiu wajruotoju, bet yra daugybe BMW, taip pat ir GOLF ir CIVIC vajruotoju, kurie mashina rinkosi ne tam kad butu kieti, ar ten kad atrodytu pacanishkaj ar dar kajp nors, o del to kad jiems ta mashina patinka. Todel negalima kaltinti wisu BMW ar ten GOLF automobiliu ir ju wajruotoju ir ju negerbti. bent ash tam nemataw rejkalo

ten reikia 6 juostas maziausiai kad visi butu patenkinti Cha cha