ka manot apie merginas sokacias go-go?

turiu nemazai pazistamu kurie mano kad go-go yra nepadoru.tarp ju yra ir mano tevai,kaip jiems paaiskint kad tai normalu.juk ne stiptizas?Laiškas

nuvesk ir parodyk…
go-go Moterys Gerai , aisq kalbu apie tas kurios yra tikrai pasisventusios tam, tai ju sukurtas sokis, kuris turi ikaitinti publika…o sokama yra su kuo maziau rubu, nes taip patogiau ir plius sexualu Šypsena daugelis senyvo amziaus zmoniu galvoja, kad nepadoru vien del to , kad jos mazai rubu apsivelka Šypsena

viskas normalu.darbas kaip ir visi kiti.o ir striptize nieko blogo nematau

nors man jau 18 tevai man draudzia sokt,tenka meluot.bandziau jiems paaiskint kad man tai patinka,jog taip as atsipalaiduoju.bet jie tik pasako "tu dar vaikas,nieko nesupranti"

kiek tam vaikui bebutu metu, jis visada tevams ligs mazas vaikas… nieko cia jau nepakeisi…Tik taip sako , kad va kai tau bus 18 metu tai galesi eit kur nori…Nieko panasaus, vistiek tas pats …Nustebęs Tevu nuomones tikrai nepakeisi, nebent ikalbesi ateiti ir pasiziureti, kaip tu soki …Šypsena tada ir pamatys, kad nesoki striptizo…aisq negali but apsaugota nuo vieno, kad kox loxelis prisikabins …ir tai tevai pamatys…sekmes tevus ikalbinejant Gėlės

aciuŠypsena

Man patinka shokti uzhsileidus muzika savo kambary Šypsena, tai nieko blogo nemanau apie go-go merginas Nustebęs… Manau, kad savo malonumui galechiau pashokti, o dar ten pinigus moka… Aš nekaltas Ishvis gerai… Cha cha

as turiu kelias drauges Go-Go sokejas, ir nieko blogo negalvoju apie taj, visaj zjb jom yra… tik aisq reikai moket sokt ir priziuret save bei figura… o tevam tu niekaip nerodysi kad tai padoru yra, nes kaip sakant tevai visada teisus yra… nu bet ka… sekmes tau sokant Mirkt

na, go-go merginos atrodo sexy ir ju nori daugelis bernu.
todel tame yra shiek tiek nepadorumo (tai ne tas pac, kaip shokti savo vaikinui, arba su juo shokiuose).
go-go merginos yra skirtos seksualiniam jausmui sukelti ir ishtroshkusi zvilgsni paganyti Mirkt
tevai baiminasi ne del tavo shokimo, o del to, kad pradejusi karjera kaip gogo, ja gali baigti kaip “f**** of” gatves moteris Nustebęs

patariu:
jei patinka shokti, lankyk koki nors shiuolaikini sportini shoki (a’lia sheiping/sheiking). o jei patinka berniuku demesys > jei graziai atrodai, jie clubuose ir taip turetu prie taves “lipti” kaip prie medaus Mirkt

BootentŠypsenaGerai.Ir suprantat, go-go merginos nera jau rimtos ir drovios.Jos drista priesh publika staipytis, kraipytis su vos kuna dengianciais rubais ir tai jau nera labai gerai,kad keliamas sexualinis troshkulys ir pan. Mano nuomone.

Galit sakyt ka norit, bet man grazuAš nekaltas

nematau cia nieko blogo jei mergina soka go-go.

Aš sveikinu tas merginas,kurios šoka GO-GO.Tai tikrai nėra striptizas.Tačiau kai buvau Palangoje ir pamačiau GO-GO šokėjas,tai jos nieko ypatingo neparodė.O gal čia mano kaip panelės nuomonė…

ziurint ka tu vadinu go-go!

Go-go merginos shoka klubuose ant paaukshtinimu ir su rubais, kad uzhvestu publika ir tai tikrai nera striptizas!!!

Go go tikrai nera panashaus i striptiza… Aš nekaltas Na nebent ir tas ir tas yra shokis… Cha cha

go-go as vadinu soki ant scenos bandant isjudint publika.nei nuogumo nei nieko kito kas nepaduruŠypsena

Nieko blogo!Aš nekaltas

O kas tas go-go?Aš nekaltas