Ka manot apie Kauno Kalnieciu rajona?

Ka manot apie Kauno Kalnieciu rajona?

Ka manot apie Kauno Kalnieciu rajona?

Nu geras tuom, kad ant namu dideli numeriai uzrasyti Cha cha O ka tu manai? Nekaltas

Gerai, nes as ten gyvenu ir noreciau gyventi visa likusi gyvenima-ramu ir t.t.

nu cia idomi nuomone Šypsena o ka as tureciau manyti?

>Nerinta : aciu panasios nuomones ir tikejausi,bet gal dar kas noretu pasireiksti?

Nieko gero nemanau ne apie viena ish visu tokiu rajonu. Kolchozas, ferma, va ka manau, nors paciam teko tokia "laime" gyventi Eiguliuose…

Is kokiu,tokiu rajonu?

Na, aš tai Partizanų gale gyvenu- kaip ir nekoks rajonas, bet ramesnę vietelę kažin ar rasiNekaltas Šiaip- Kalniečiai nevilioja, perdaug gatvių ir triukšmoNe

Iš visų miegamųjų (daugiaaukščių) rajonų.

ką reiškia ramu? palik ant sėdynės pripūstą balioną ir ryte lango kaip nebūta… čia vadinasi ramu?..NekaltasNe
Dėl to, kad į kailį vakare gauti tai gal ir ramu - per 14 metų neteko (išskyrus 1 atvejį, kai pasiurbęs asilėlis pats užsišoko ant bankės), bet laikai keičiasi, pagėrusių paauglių gaujos trinasi, taip kad irgi… nuo sėkmės priklauso…Šypsena

No no,apie Eigulius gerai arba nieko,prasyciau…Kalnieciai neblogi,tik…Eiguliuose geriau…ramiau kazkaip…bent jau manŠypsenaŠypsenaŠypsena

Manau, kad Centras vistiek yra geriau Nekaltas

Centre pilna dulkiu,masinu ir narkomanuNe

man tai geriausia buvo gyventi Vyduno alejoj.Mano giminaiciai gyvena Sauleteky,tai man jis toks bomzynas,tipo bendrikai kokie buve ar kas ten?

Kaune yra narkomanu???/

JuokiasiJuokiasiJuokiasi geras čia…

Taip Partizanuose ramu Mirkt

Man visas KaunasVeeeVeeeVeee

jau blevyzgose su savo nuomone pasiš.ikaiTaip tai dar čia lendiLabas

O Tu apsi.sikes visur ir visada,nes gaidosas esi!