Ka manot apie "KASTANEDA"?

absoliučiai nieko… buvo, patiko viena jų daina, kitų nežinau ir net išgirst nenoriu Ne

patinka tik viena ju daina, kitos Veee

nzn jei kokia daina ir normalesne pasirodo tai pasiklausai kelis kartus ir atsibosta iki gyvo kauloApakęsPavargęs

Kad geriausia, tai nemanau, taciau ju gabaliukai "myliu" ir "nesiparink" man visai patinka

kastaneda yra viena is geriausiu lietuvos grupiu

****as ta kastaneda!!!kol nauja groope tai visiems patinka paziuresiu kas po metu bus

Slamstas ta Kastaneda Veee Nusidainavo Lukas visiskai Blogai Sh…

BlogaiBlogaiBlogaiBlogai

Kastaneda Ne BlogaiBlogaiBlogai
Tik Kipisas dar dar…
O Lukas…Tai jau patylesiu

nu muzika ju gal ir visai normali Nekaltas bet man nepatinka kad visalaika jie vaiksto su treningais kaip kokie remai Veee

Yra kelios Gerai dainos, bet visa kita Blogai!!! Ir isvis man lietuviskos grupes Veee!!!

o man tai visai nieko ypatingai daina vakar vakare nesiparink ir myliu!!!Liežuvis

neblogos trys dainelės:myliu,vakar vakare,nesiparink.NekaltasNekaltas

nezinau Nežinau

Žvaigždė

Gerai

Gerai

nelabai manNekaltas…ir dar tas pavadinimas…KasTaNeda…as jiems parodysiu kas ta nedaPiktasJuokiasiLaimingas

Gera grupe!!!ŠypsenaYpac ju dainele"myliu"Širdis.O tarp kitko nemanau, kad cia yra nors vienas ju nekenciantis zmogus kuris padainuotu geriauJuokiasi

kastaneda → Širdis
nuotaikingi ir linxmi Taip
tokiu zmogiuku visada buna trukumas
viena is nedaugeliu grupiu, kuriu dainose nera jokiu verkslenimu apie nelaiminga meile ir panSudužusi širdis

Buna ir blogiau uz “KASTANEDA”…Deja,buna ir geriauCha cha Labiausiai uzknisa,kad jie pagal “faniera” varo…O siaip kelios dainos visai neblogosFlirtas