ka manot api besotes

ka manot api besotes

GEDAI rašė:

as tai tokes megstu

jojo ypac tokios kurios dviem gerklem ryja Cha cha

o siaip tai SIAUBAS tokios…

patiks tau tol, kol realiai su tokia nesusidursi Šypsena

GEDAI rašė:

as tai tokes megstu

Besotes sunku ismaitinti,jos labai daug valgo…

Visame kame turi buti saikas Cha cha

Temos pavadinime aš tik vienos raidės nepastebėjau vieno žodžio gale. O Shviesios suregsto sakinio pirmąjį žodį, dėl šiokių tokių klaidelių, neiškarto supratau ir dabar dar neesu tikras, ar teisingai Cha cha Ten buvo šiaip, ar ne? Cha cha Ir dar, ne če, o čia Cha cha Liežuvis

Kažin kiek klaidų daba mano paties žinutėje? Cha cha

Pana, niekaip negalinti iki soties pavalgyti, kogero nelabai man patiktų Cha cha Nes kogero nedaug laisvo laiko, likusio nuo valgio gaminimo ir valgymo, liktų man. O jeigu dar, kaip pasėkmė, ji būtų žiauriai stora, tai jau visai nekas Cha cha

O daba rimtai:
Jei mergina negalėtų atsisotinti manes, tai turėtų man labai patikti Aš nekaltas …ben pradžioje Cha cha Bet jei kalbame apie nimfomanes, tai, spėju, laimingas vaikinas būna tik pačioj pačioj pradžioj, o po to lieka su ragais ir galbūt įskaudintas žiauriai Blogai

Jei mergina negaletu atsisotinti taves, tai tu neturetum laiko sau - savo pomegiams, savo darbams…

Kad kiek as sutinku merginu visos kazkokios tarsi frigidiskos. keturis kartus i savaite mano manymu yra labai mazai. tik kartais buna per diena pora kartu, bet tai irgi buna tik viena diena ir to tikrai neuztenka, as jau pradedu galvoti gal as koks nesveikas kad visada noriu. nieko nesuprantu.

Tu nenoretum visada, jei gautum daugiau. Patikrintas reikalas Cha cha O shiaip tai viskas normalu. Speju retai kada poreikiai shiuo klausimu sutampa… Ir ne tik moterys buna “stabdzhiai”… Toli grazhu… Mes su kaimynka net pradejom sakyt, kad vyrai visada galvoja apie sexa, o moterys tuo tarpu mieliau juo uzhsiimtu… Cha cha Cha cha

O tai ka pagal tave kamile jei galvoji tai neuzsiimi. as manau kad apie ka galvoji ta ir darai. GI negalima daryti to apie ka niekad nemastei. nu vienu zodziu isvedziojau kaip koks filosofas, jei supratai tai bus labai gerai.

Kaip chia pabandzius pasakyt… Cha cha Uzhsiimdamas galvoji, bet galvodamas nebutinai uzhsiimi… gal kazhkaip panashiai… Šypsena

Įdomi mintis Cha cha Gerai

Na, taip. Malonu, kai taves kažkam reikia, bet jei besistengiant patenkinti besotę, pernelyg daug nukentėtų laikas skirtas kitiems žmonėms, pomėgiams, darbams, mokslams… tai arba besotei laiko skirčiau nedaugiau nei galiu ir ji kažkaip su tuo susitaikytų arba ne, arba aš būčiau durnas ir visą save aukočiau jai, kol pervėlai suprasčiau, kad besotė todėl ir yra besotė, kad jai niekada negana.

besote niekada nepasisotins…
ziurek kad taves viso neisciulptu nes po to tu
busi nieko vertas…Mirkt
Paklausik patarimo:
pasisaugok ju…Kietas

visokiu yra visokiu reik Šypsena

cia ziurit kokia prasme?

Ir as taip manau, frigidiskos jos (beveik) visos Aš nekaltas 4 kartai per savaite gal ir nemazai, nors jei gyvenat kartu tai galima ir daugiau… Šypsena

O ko namo? Nakvok pas jį arba jis pas tave. Ten kur pasimylėjai katik, ten ir miegok Mirkt

Niu tai reikshtu gyventi kartu, tik ishsyk dviejose vietose… Mirkt

Paimciau as ja Taip

hm…super moteris! =)