Ką jūs manote apie...

Ką jūs manote apie…

Ką jūs manote apie komplimentus? O apie seksą paryčiais? Kaip sulieknėti, nudurnėti etc. Nusispjaut kas ką galvoja. Argi ne taip? Kam nors nutiko bėda, ištiko nelaimė. Skundžiasi čia. Padovanosiu ikonkę-gėlytę. Ir klausimas, kuris taip pat niekam neįdomus. Ar buvo naktų, kad negalėjote užmigti, pasiskaitę istorijų čia, 30pliuse? Nebuvo, nė velnio nebuvo… Parpėte kaip užmušti. Apsimestinis nuoširdumas, ikonkės-gėlytės vien.

Ne vien… Yra realiu jausmu, santykiu, draugysciu, meiliu, gal ne visuomet suprasi is pirmo zvilgsnio…

O ką manai tu? Ar galėjai užmigt? Ar sulaukei pagalbos čia nete? Manau, kad draugiško, savito kiekvieno požiūrio galima ir nete sulaukti, bet atvirauti, manau, čia neverta… Šypsena Šypsena Šypsena

Gal pasirodysiu juokingas, bet as nezinau ka reiskia tustybe ?

Gal geriau neklausk, nes tuoj bus pavaryta citatų iš Konfucijaus ir Tekerėjaus.

O tai tau ir šitie filosofai-Konfucijus, Tekerėjus- tuštybė… Drovus, o tai kas tada tu?

Tiesa, nepasisakiau pirmuoju asmeniu. Bet nemanau, kad tai įdomu. Kaip ir man neįdomu, ką jūs pasakysite. Taip, miegu ramiai, nejaudina nė gramo istorijos ir aistros. Visiškas abejingumas.

Na, Tekerėjus gal rašytojas…

Citatu nereikia , neidomu, pats moku perskaityt…prasyciau savais zodziais…

Mus domina tik mes patys ir kas vyksta su mumis… kazi koks pilosopas paporino… Nekaltas sorry ketvertuks Pavargęs

Šiaip tai man nusispjauti ir realiai ant daug ko… Tik vat gelyčiu nedovanoju… Pavargęs

Ne tik filosofai, Bjaurus. Mokslininkai jau seniai įrodė, kad žmogaus elgesio neveikia kito žmogaus skausmingo gyvenimo aprašymas. Taip, mus gal paveiks žmogiškai. Bet dar pagalvosime, koks jis vargšas ir koks aš laimingas, kad man yra kitaip Drovus

O ką? Čia labai patogi vieta išsikrauti savo bėdas. Na tas pats, kaip sutiktam nepažįstamui. Negi krausi savo problemas artimiesiems ant galvos? Juk su jais reiks dar susitikti, jie gali tą neigiamą energiją ir sugrąžinti. Cha chaO čia estafetė - perduok kitam. Va ir ketvertukas kažkam jau perdavė. Cha cha

O tą, Gyntai, kad Tu velnioniškai teisus. Banalu, nuvalkiota - jei gali nerašyti, tai nerašyk. Bet negali, taip sprogsta Šypsena Va, ir skaičiukui - taip norėjos parašyti - bile ką. Prisėdo prie kompiuterio, parašė - pasirodo, to ir reikėjo! “Perdavė, - kaip Tu sakai,- neigiamą energiją”. Mums. O juk galėjo, tarkim, apie boružes parašyti Liežuvis

vat as apie sliekus parasysiu - salta jiems dabar, paltuku neturi…

As tai nemiegu nuo privatu Pavargęs. Uos Angelas… Biski pamelavau Nekaltas Nekaltas

Yra ir buvę nemiegotų naktų. Būna, kai nuotaika sugadinta visai dienai. Būna, kai sulauki realios pagalbos. Būna, kai kai kurie ištarti protingi žodžiai priverčia pažvelgti paprasčiau atrodo į nįsprendžiamas problemas. Visko būna, todėl ir ateinu čia…

Gerai Gerai Cha cha

…jei žiūrėsi į kompą ir matysi dėžę, jei skaitysi knygą ir matysi vien dvispalvį popierių, o į dangų - tik naktį, Pasaulis tau atsidėkos tokiu pat nuobodumu. …pabandyk ir tu nors kartais žvelgti giliau, nesitikėk, kad visas Pasaulis ims ir taps tokiu, kokį TU jį įsivaizduoji…