Ka jus jauciate viduje kai mylite

Taip

bl Cha cha Cha cha autoriau, sorry Mirkt

meile Juokiasi

Taip

net neisivaizduoju kaip ta jausma apibudint…kartais atrodo kad jis netelpa krutineje… kartais norisi rekti…rekti kad myli… myli…tai kai tas zmogutis tau gana svarbus ir ji matai visur…mintys tik apie ji… aisku sunku atskirti kur meile ir kur susizavejimas…taciau kas nori tas atskiriaCha cha

Juoa tas jawsmas tikraj nepakartojamas!LaimingasKrutinej drugeliaj skrajdo,norisi rekti klykti shokineti…Negalwoji apie nieka kita tik apie JI JI JI!!!MyliuMyliuMyliuWisos problemos atrodo tokios menkos,wajkshtaj tarsi pakilus 10 metru nuo zhemes,ir wiskas aplink tajp grazhu,gera ir miela…Girtas

as tai jauciu viduje,kad kaskas pakile…nu lyg skarndis butu pakiles…Cha chao siaip tai jausmas tox,kad atrodo be to zmogaus negaletum gyventi!!!as pvz ir negaliu!!!jei nepamatau tada kai tik tai imanoma,mano nuotaika lieka sukakota iki to karto kai ji pamatau!!!Angelasmeile siaip tai neapsakomas dalykas!!!

kai myliu viduje jauciu tokius neapsakomus jausmus be kuriu negaleciau gyvent…myledama nieko negalvoji…tiesiog pasineri i tave uzvaldancius jausmus…FlirtasSudužusi širdisLūpos

Kas jaucia meile,o kas ne
Priprask pasauly taip yra
kad zmogu nugali aistra
jai ta meile yra tikra
nienugales jos niekas niekada

Tai pats nuostabiausias jausmas,visa laika nori matyti savo mylima zmogu,kiekviena akimirka praleisti su Juo,ir zodziais to neapsakysi.

idomu idomu

Zodziais nenusakoma ir net nebandykit nusakyt Šypsena

Šypsena

Skausma…NeŽliumbiaNežinau

tas jausmas neissakomas/neparasomas…ta jausma gali tik suprasti tie…kurie myli…

…mmmm…buna fantastiska Apkabinimas Bučkis Flirtas

Nezinau ka jaucia kiti, bet man isimylejus dazniau verkt norisiNekaltas

kai myliu man pilve pradeda skaridzioti drugeliai

Tai nepakartojamas jausmas Apkabinimas

na ash kaj myliu taj negaliu nustygti vietoje ir vis kalbu apie viena zhmogu Mirkt nu niamoku pasakyti Liežuvis~

kai issimylesi suzinosi,tai ne teorija kuria desto sulese ar ne draugu pasakojimas…ech vel nusisnekejau…