ka jus is dvieju variantu rinktumetese?ar SE K750i ar W810i?laukiu atsakymo

ka jus is dvieju variantu rinktumetese?ar SE K750i ar W810i?laukiu atsakymo

turiu problema…Nekaltasnezinau koki 1 tlf is 2 variantu issirinkti…ar SE K750i ar W810i?abu man tlf lb patinka…laukiu jusu atsakymo

keik galima tapati per tapati…

Priklauso nuo kainuNekaltas
Rasyk sitoj temoj:
http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/592097.463-=(705532194 )

As tai imciau w810i, nes siektiek geresnis, nes yra walkman funkcija, o daugiau viskas taspats.

Aš nusipirkau k750i. Dėl kelių funkcijų neverta permokėti tokios sumos…

Turejau abu. Funkciju atzvilgiu jie labai panasus, taciau man w810 mielesnis, klavetura patogesne, ir telefonas neatrodo toks "griozdas". Jeigu dabar reiketu rinktis, pirkciau w810. 512mb kortele + geros ausines. Xspirit zodziuose yra tiesos, taciau perki vistiek ilgesniam laikui, manau, galima permoket tuos kelis litus.

Na jau tikrai kad ne kelis… Už w810i kainą jau symbian neblogas išeina.

Aš pasirinkau K800i. Ir kol kas tik džiaugiuosi Taip AFigienas oporatas.

VV

Na tai ir uz k750 iseina symbianas. Tik klausimas ar jo reikia? Ne kiekvienam useriui jis reikalingas ir/ar bus naudojamas. Imu pvz. kaip ir save. Nu turejau 3250, paturejau 2 dienas ir pardaviau. Tiesiog man jis nereikalingas. Viska ko man reikia galiu padaryt ir su paprastu telefonu.

ne visiems symbianar kokia kitap prasmatnesne os yra nerealus privalumas. taip pat ir tiek reikalinga.

Jei is situ dvieju, tai zimoma se w810i.

ziurint kokia kaina. uz 150 lt iseina 2gb korta ir hpm-70…

O ką šia funkcija (walkman) daro? Nekaltas

walkman grotuva gera duoda ir seip kitokiu privalumu, o taip ir i ta k750i gali isimest w800i softa. tai kas ten spango w serijos klube kad w810i symbianas?Kvankt?. seip as imciau w810i, patogesnis, nera to joystiko(didelis privalumas)Gerai, ir seip labiau limpa prie rankosNiam niam

Cia ne funkcija. Cia muzikos grotuvas…
Kaip WinAmp, WindowsMediaPlayer, iTunes ar bet kas kitas (tik paprastesne versija…)

ir k750i turi visai nebloga muzikos grotuva . As asmeniskai uz w810i ,vien del vairalazdes nebuvimo

man linksmakocio nebuvimas tik minusas. temai belenkiek jau laiko ir autoriui jau tai seniai nektualu. bet as uz isvaiza - w810.

ant se + Mirkt , turejau k750i tai po gan greit pavargo man jis

as turejau k750, po to w810, tai pradzioje ant w810 nervino kad nera kameros dangtelio ir notraukos tamsesnes, o siaip tai jis tikrai malonesnis ir grazesnis