KA JUS GALVOJAT APIE AVRIL LAVIGNE????

KA JUS GALVOJAT APIE AVRIL LAVIGNE???

MAN TAI JI FAINA!!! PARASYKIT KA APIE JA GALVOJAT JUS, AR JUMS PATINKA JOS DAINOS, KURI IS JU LABIAUSIAI DABAR JUS VEZA, AR PATINKA JOS STILIUS?JuokiasiJuokiasiTaipTaip

ne

nepatinka jos pasikelimas, tipo, jinai ne popsine vishta… tai kas daugiau tada?

Yra kelios gero dainos Taip Bet siaip nzn…Nekaltas

Man jinai labai labai labai patinka…mm dievinu ja…jos balsas labai grazhus…jos stilius Gerai man patinka…kad jinai rengiasi taip kaip nori Taip …nesichiusto priesh koncertus t.y. per koncertus tokia pat kaip ir gatveje ar shiaip Taip …visada buna savimi Taip …neneshioja i subine lendanchiu kelniu Taip …nesishypso kai nenori Taip…sako ta ka nori sakyti Taip ir varo ant Briney! …visos jos dainos Gerai …bet shiaip tai man labiausiai prie Širdis losing grip ir unwanted Nekaltas

Tiava man tai ir jos stilius labai patinka. Riangiasi kaip nori ir per klipus daro ka nori ŠypsenaŠypsenaLabasLabasAngelasAngelas

Na neblogas tas jos stilius Taip O daina kuri veza tai turbut vis dar complikated Šypsena

Reiktu sakyt pakenciama Nekaltas

Nauja zvaigzute muzikos padangejŠypsena tik ar ilgai? Siaip tai grazu kaklarasti uzsirisusMirkt
Dainos tai COMPLICATED ir SK8ER BOI, kol kas naujesniu negirdejau ir klipu nemaciau! Klipai irgi visai nieko, vienu zodziu ZJB!Cha cha

Nekaltas kajp ce pasakius … Nekaltas Cha cha

Liux paneechka!Ish tikruju taj man jos stilius zhiauriaj fainas!Krc, zhiauriai chiotka atlikeja…Ir turbut praktishkaj vienintele, kuria ash megstu…Nu gal dar PINKŠypsena O dajnos bevejk visos veza, kurias girdejauŠypsena Tei va…I HOPE ji daug pasiexŠypsena

sheip niekada neklausydavau Rock-Pop’so, bet ishimtis tai pasidare kuomet uzlipo ant scenos shi panelychka, muzika jos tikrai zjb’s man patinka nors ir niekada nemegau tokio stiliaus… Šypsena ir dar galiu pasakyt kad gerai atrodo… Šypsena ir dar kad jai 18… Tūsas jos gera ateitis…!!! Taip

galiu pasakyti kad man ji tik labai simpatiska panele, o del jos muzikos ar stiliaus tai man Blogai nu nepatinka ir wiskas…ir nieko cia nepadarysi Cha chaCha cha