Ką Jums skauda?

Ką Jums skauda?

kelias dieneles skaudejo sirdute … bet ne del meiles , del to , kad jos nera Ne … o dabar … nebent skauda pilva , nes pietus katik pavalgiau Juokiasi o paciam bene kazka skuda>…? Drovus

Yra tema “Nuo ko tau paskutinį kartą skaudėjo?” ar kažkas panašaus. Kartojiesi. Šiaip man neseniai koją skaudėjo Cha cha O širdį tai prieš kokius tris mėnesius. Sudužusi širdis buvo.

Ech… Skaudejo del mylimo zmogucio sirdute, o dabar nebelabai…

Siuo momentu danti,nes prisiryjau saldainiu… Niam niamO vakar,baisiausey skaudejo sirdi,bet ne seip,o del mylimo zmogaus!Net apsizliumbus buwau… Žliumbia

bet nera meiles … Ne … ujej … manau sirdutes skausmas stipresnis negu keliuko , ar ne…? DrovusApkabinimas

nugara. pasitempiau

pilva kazkotais ;~ o gal net ir Širdis

Skrandi.persivalgiau Cha cha

siuo metu nieko neskauda…tai blogai? Cha cha

Kodel_ne? LaimingasZinau gera vaista…!Susirask saw savo gywenimo meile…Ir skausmas kaip mat praeis! Drovus

bet praeis ir sirdute … nieko amzino nera … tuojaus kas nors kitas atsiras joje ir senuju zaizdu nebeliks … Ne . DrovusApkabinimas

ei ei , ne … tik neverk … Ne … geriau pagalvok apie kazka grazaus ir … nusisypsok … Drovus … nors taves ir nepazistu , taciau vistiek liudna matyt zmogiuka su skaudancia sirdute … Liūdnas

pensyniykai sako jei nieko neskauda reiskais esi mires Cha cha

Man į širdį ateiti ne taip ir lengva, o tiksliau sakant beveik neįmanoma, nors gal tavo tiesa, pagyvensim pamatysim Apkabinimas Liūdnasviskas turi pradzia ir pabaiga … taip , kad zinokis , jog praeis ir sis skausmas … anksciau ar veliau . bet tikekimes , kad kuo greiciau … Apkabinimas

Man irgi skauda sirdele…Delto,kad negaliu turet to,ko noriu…Delto,kad pabugstu artumo,ir paskiau delto grauziuos…Delto,kad nezinau ko noriu “grazaus ar protingo”…

siuo metu sirdi… lb lb… Liūdnas aj krc kaj nesiseka, taj nesiseka… Liūdnas Liūdnas

ne pensininkas as Liežuvis~ Cha cha

as tikiu … kai mums buna sunku , mes nelinke galvot apie kazka ‘‘geresnio’’ … nes liudesys yra vsika uzgoziantis … dieve , ta meile … is vienos puses noriu , kad kazkam galeciau pasakyt myliu , bet yra ir kita medalio puse - jog meile gali buti ir kancia … Ne Apkabinimas

Supranti, kad aš ir susiradau, bet, kad man ją pasiekti… Liūdnas tuoj apsiverksiu nebegaliu… LiūdnasGerai galim kartu pazliumbti… Liūdnas Nors kazkiek gal palengvies…))Cia aisku juokauju! Apkabinimas Prisimink savo panele,ir pagalwok gerai…Kas butu jeigu jinai pamatytu kaip cia dabar liudi?Sypsokis! Šypsena