Ka ish zmogaus padaro meile kai jis isimyli????

na, cia turbut niekam neidomu bet… kai kanors isimyliu ir jausmai buna abipusiai, ir visi ta akivaizdziai mato… man tokia paranoja buna - visalaik manau,kad tam zmogui jau nebepatinku ir t.t… to kurio laiko tik acigaunu , ir suprantu, kokia kvaila buvau, ir kaip ish karto nepamaciau, kad jausmai tikrai abipusiai …

ir ishvis , meile - baisus dalykas, ypas, kai pasibaigia .

meile tai narkotikas… Nekaltas

Girdejau kad meile geriausia dietaCha chaCha cha

nervuoja ta meijle… kartaijs…Kanda ishsiimk mano foto ish profaijlu prashaw koki 10karta… plz… Nekaltas

sakai aukstai skristi bet jei tau palusta sparnai ir tu BUM i zeme Nustebęs o tada skauda Liūdnas ir labai skauda Žliumbia kai kurie net neatsikeliaPavargęsAngelas okas tada? nors istikro meile padaro zmogu visisku kvailiu TaipTūsas

Kol jo nepazinojau viskas buvo visiskai kitaip …Pati buvau kitokia…Meile pakeicia zmones…Ir pakeicia ju nuomone i kitus zmones Gėlė Žvaigždė

be to jie nebeturi $$$… o tai irgi yra blogai kitoms Moteris

Atimkite is musu meile ir zeme taps kapu… Myliu

pyrmas wariantas man Nustebęs

akla meyle…che geraz pasakeemaz!!!bet taaaz jawsmaz yra labay faynaz!!!Taip

manau isimylejas zmogus ir dar laimingai isimylejas…buna labai laimingas,pakiletas nuo zemes ir pasaulyje jokiu blogybiu ir baisybiu nematoLaimingas aplinkui viskas tik gerai,skraidantys drugeliai,kvepiantis pasaulis ir t.t.Šypsena

o as pritariu sitam dalykui Šypsena nesu nusivylus meile,taciau bemiegiu naktu tikrai buvo Taip

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

na man kaip tik atvirkshciai kolkas Šypsena

na man kaip tik atvirkshciai kolkas Šypsena poshliaku tik ir tevadina jau Liežuvis
viskas gerai kai viskas savo ribose Šypsena

Aptemdo akis ir nebematome kas isties vyksta. Nekaltas O gaila. Nustebęs

ish pat pradzhiu, kai ysimyli wisas shwyti… kaip fosforas… per para y weidrody pasizhiuri mazhiausiai 30 kartu… wisiems atrodai grazhus ir skraidai padebesiais… wiskas aplink taip tobula…
o kai meile baigiasi: ishtinsta paakiai… bijai weidrodzhiu… nekenti wisu kas aplink… nori buti tik wienas… ir t…t…