Ka daryti?

Ka daryti?

Ka man daryti jeigu mano vaikinas rodo man per mazai demesio,o palikti ji gaila?

na visu pirma tau reiktu isiaiskinti su vaikinu viska ir suzinoti to priezasti - galbut istikruju daug laiko atima kokie mokslai darbas ir t.t. na o jei jis tave siaip ignoruoja - tai nera cia ko gailetis,mesk ta asila ir tikrai susirasi geresni,kuriam tu rupesi ir jis tau tikrai skirs pakankamai laiko Taip

Geraivisiskai pritariu Gerai Taip

Jei tik Moteris būtų taip paprasta pritaikyt teisingas mintis praktijoje, sūnau Nežinau Daug laisvų asilų braidytų pievose Taip Cha chaO autorei nemažai jų teks paganyti, kol ras mažiausiai asilišką Cha cha

jei ne tu ji paliksi, tai jis tave

Na tikrai pirma su juo pakalbek o paskui pamatysi kaip ten bus. tai jei nepasikeis i geraja puse mesk Taip

Shirshe77 aciu uz komplimenta Apkabinimas Cha chana bet galbut suras kazka panasaus i mane,nors as asilas bet netoks didelis,kad tampiciaus su mergycka kuri man reikalinga tik tada,kai neturiu ka veikt Nekaltasniekada nesupratau kam tampytis su mergina ir kazkaip isipareigoti,jei ji visiskai yra tuscia vieta Nekaltas

Sunus geras pnziuris Taip deja tikriausiai nedaug yra taip mananciu! Deja mano sesutei taip pat nesiseka nes dazniausia pasidaro reikalinga tada kai jos draugas eina su draugais susitikt wedas tada ja waizdas tox jog nori pasigirt draugam kokia pana grazia turi o asmeninio jokio gywenimo nepripazysta Ne kai sedi namie ir neturi ka weikt tai geriau pamiegos nei su ja susitix! Baisu

krista22 - gaila,kad tavo sesute ant tokio pasimove Nekaltasnenustebciau jei jai sedint namuose jis su dar keliomis kurnors tampytusi Nekaltassiaip kai pagalvoji gerai tokiems vaikinukams - turi mergycka kuri sedi visa laika namie ir reikalui prispyrus ji visada laisva.bet kai noro nera ar nori siaip iseit paprikolint ir kitu kergycku pasaudyt niekas nevarzo,pasakai kad uzsemes,o ta kvailute sedi namie ir naiviai tikisi kada paskambinsi Nekaltasmanau naivios tokios mergyckos - gaila,kad jos pacios to nesupranta,kad jomis naudojasi Nekaltasbeja as kazkaip nelabai megstu tokiu dviprasmisku situaciju ir visada pries pradedant kazkokius naujus santykius viska uzrisu,kad paciam paskui nesijaust blogai ir kitu neskaudint,be to sunkumas atsiranda krutineje ir jauciuosi nekaip Nekaltas

Na nesuprantu wistiek juk waikinas tikrai nera grazuolis bet mano sesutei tas nerupi. Wisur wezioja kas wakara ir i dragus, prie pilies, jachtkluba, ir t.T. Bet kad liktu dwiese tai retenybe. Nemanau kad jis ten turi panu nes kaimynystej gywena ir masina wisad stowi aikstelej dazniausiai. O jis be jos niekur newaro net nezino kur kox trulas ar mikras waziuoja tai abejoju kad apgaudineja. Beto su juo bendraujant tikrai nepasakytum kad kazkuo ypatingas butu! Net pasneket normaliai nesugeba tik i telefa ilindes. Nepasakyciau kad drasus butu net nesuprantu kaip sesute su juo prasidejo Nekaltas

cia tox vaikinu bruozas…pas mane ta pati problema… Žliumbia

nuspresk,ar tave tenkina tox jo demesio kiekis. ir daryk isvadas… Nekaltasarba tu lieki su juo,ir jis toliau tau skiria per mazai laiko,ar tu ji palieki ir susirandi toki,qris taub skirtu tiek laiko,kiek tu nori Taipsekmes Labas

nieko nedaryti, dziaugtis tuom, kiek rodo… Liežuvis

nuskambejo taip, tarsi kalbetum apie kokius nors senus skudurus Šypsena Mano megstamiausia suknele nebetinka mano figurai, bet atiduoti gaila. O iseitis yra viena siuo atveju, jei jau palikti nenori… Šypsena susitaikyk su juo, tokiu koks jis yra Šypsena su tokiu, kuris skiria tau mazai demesio Cha cha ir nesitikek nieko daugiau Cha cha Cha cha Cha cha uztat bus labai malonu, kai atsiradus progai berniokas skirs demesio siek tiek daugiau nei iprasta Cha cha Cha cha

…o man kiek beskirtu demesio, man vis per mazai… Žliumbia

mdaaaa… Nekaltas kam toks reikalingas is viso?

ech… kad taip man tavo problema… O ka daryti, kai to demesio per daug?! Jau tikrai uzknisa, kai reikia aiskinti n-taji karta, kad as neturiu laiko kasdien su juo susitikti ir atrasineti i visus jo sms’us ar skambucius. O dar neduok dieve iseisi susitikti su savo draugais ir ji kartu pasiimsi! Na, tada jau arba jis visa vakara sedes nusimines (nes as per mazai jam skiriu savo demesio), arba man taip ir neteks normaliai pabendrauti su savo draugais… Liūdnas Ka daryti, kai jam, esant salia manes nieko daugiau nebereikia, o tuo tarpu man aplinkinis pasaulis nenustoja egzistaves vien del to, kad jis sedi salia?!

Nusipirk shuni. Jis tau axujiena demesi rodys Juokiasi Juokiasi JuokiasiJei vis tiek nelabai, tai desra po kaklu pasirisi, tada pasisekimas garantuotas Cha cha

neblogas patarimas, argba jis taves jau nebemyli