Ka daryti norit aukščiau šokti?

Ka daryti norit aukščiau šokti?

Gal žinot kokius nors pratimus norint auksčiau šokti. Esu 167 cm ir neidedu i kaše. Iššokiu maždaug 84 cm reikia padidinti šuolį 20 cm tada jau įdėčiau gal galit pagelbėti.

buvo jau nemazai temu shiuo klausimu bl kazkada buvau rades material kaip gerint shuoli nes ir paciam reikejo Nekaltas

dievas. yra 167 ir neideda. blin toj metriniai ateis ir skusis kad neideda…

Tu durnas ar cia giriesi? ishoksta 84 cm jam dar mazha i kashe nori idet Juokiasi kai boosi 180-190 tada galesi apie tai ir galvot o dabar tai nusipirk tokia plasmasine kashyte pasikabink kambary ir deliok padeda TaipCha cha

1.67m…Apakęs…as tokio ugio budamas net nesvajodavau apie dejima i kase…tiesa man tuo metu budavo kokie 13/14m o gal dar maziau…Cha chakai paaugsi iki kokiu bent 1.85 tuomet jeigu neidesi galesi skustis kad suoli reaikia padidinti…Taip

Tu cia is vietos tiek pasoki
MJ pasokdavo 121 Kietas
nuy tau nebedaug bereikia
pasportuok dar ir busi dievas Juokiasi

manau kashe lengviau butu nuleist nei suoli padidint

Gal plastine operacija padetu?
Butum kaip Web’as…pabandyk.
Dar neteko matyti tokio ugio zmogaus dedancio i kase.O soki ir taip kaip zveris.Lakstyk laiptais ir kabok,kad paaugtum.
Semkes

Galetum spyruokles prie batuku prisitaisyti Cha cha

nu sipirk batus su didele platformaKietas

Tokio ugio i kase dejo labai nedaug kas net per slovinga NBA istorija…vienas varijantas paciam paaugti tuos 20cm, kitas nusiraminti ir paprasciausiai imesti 2 taskus…aisku yra treniruociu programu kurios gal ir dadetu tau tuos 20 cm suolio, bet sanarius tadas galetum pasidet i lentyna…patarimas atvest ir palaukt nors kokiu 18 meteliu, tada kazka bandyt daryt…geriausiai kaip mamyte sako daug valgytŠypsena