ka daryti mano draugeliui su tokai mergina?

ka daryti mano draugeliui su tokai mergina?

turiu viena gera draugeli, kuris turi problemele su viena mergina. tai va, ta mergina jam nelabai patinka, o ji ji vis kvieciasi i svecius, taciau tas vis graziai isisuka nuo kvietimo Cha cha kaip pasielgt su ta mergina, kad jos neizeist ir graziai ja suvartyt, kad jos kvietima draugelio nedomina Laimingas

O tu negali tos mergos mest

Tegul taip ir pasako kad nedomina jos pasiulimai.

tegu tik eina ir ja patvarko - nenusirenges ir jos nenurenges, tik klyna prasiseges Cha cha ta mergiala daugiau jo nebekvies

bIet, o batus tavo “draugelis” moka užsirišti, ar mama užriša? Ne visi dalykai ir darbai gyvenime būna malonūs ir ilgai besitiasiantys… Pavargęs

nu vopse… taij kam tokia mergina tureti jej nepatinka

I svecius nueiti nematau nieko blogo,o jei ji nores konors daugiau pasakyti kad i ja ziuri tik kaip i drauge Nekaltas

tegul stoja i karo makykla ir ji juo nikaip nepaiskvies

bet gali pati atvaziuot aplankyt

ne tavo kiskis ne tu ir kiskis Cha cha po to gimsta vaikai o tevas abejioja kad vaikas gali buti kaimyno Cha cha

o cia kartais ne tavo mergina? Juokiasi

tai sakai nepatinka jam ta merga? o gal jis tiesiog per mazai Alus buvo isgeres? Cha cha

niu gal stipriau reiktu isgert Juokiasi tada gera bus ir patiks Cha cha

o gal dar labiau pristos Cha cha Cha cha Cha cha

Atsiusk mas mane i sviecius. Duosiu jai biskuti darbo - bulves nukast, karve melzt. Pora kartu ateis i svecius - daugiau su vilkiku neuztempsi ja pas mane.

arba ja padaryt sekso partnere arba paaiskint tiesiai sviesiai situacija maloniai.

Tiesiai sviesiai pasakyt

Tai vyras jis ar ne vyras? Zodzio islement negali. Tegul telegrama nusiuncia. Jaaaazau, vieni liurbiai aplink.

palik JI