Ka daryti kai vyras nepadeda namuose

[quote]
edgaaaaaa, ziauriai aciu uz vyriska nuomone!!! Gerai
Aciu visoms ir visiems, jus man labai padejot!!! Visu pirma patvirtinot, kad toks vyro elgesys nera "labai normalus".
Tikiuosi, kad jis vis dar myli mane Nežinau ir as dar galiu ji kazkaip paveikti. Gal pavyks.
Labas Labas Labas

Pirštine, parašyk kaip seksis pakeisti vyruką.Jei nepasiseks bandysim bent patarimais padėti.( [email protected] )…

Tiesa, o kiek patiems metuku? Gal amžiuje problema????

et, pasakysiu ir as - PATI KALTA brangioji. Nejaugi nematei uz ko teki? o buvimas namie, tai visai nereiskia visu 4 kampu laikymo prievoles.

maniskis irgi mate savo tevu modeli, kuris tuomet visur buvo panasus - vyras-tv-sofa. bande pritaikyti tai musu gyvenime. pasakiau - ups, pasirodo mes netinkami vienas kitam - va susirasiu nauja buta, o tu su savo mama gyvenk. pasikeite per vakara. ismoko ir lyginti, ir indus isplauti, ir grindis.

kai sedejau su naujagimiu namie - papildomai dariau tik tai, kad imesdavau skalbiniu i skalbimo masina, visa kita liko tas pat kaip ir iki tol.

jei nera nuotaikos, nedarau nei valgyt, nei tvarkau, nei indus plaunu. ir nieko, gyvenam. gal ir raganiska esu, bet laiminga

Skamba agresyviai. O ar vyras yra laimingas tokioje šeimoje. O gal užmiršote, kad vaikus augindi yra abiejų tėvų PAREIGA, o namų ruošos darbus atlikti - teisė. Ir ši teisė turi būti realizuojama tik abiejų sutuoktinių geranorišku sutarimu. Jei turite AVINĄ vyrą, kuris leidžiasi bauginamas, tai tik tamstele reikia užjausti. O dar paskutinis sakinys "aš laiminga", kodėl neparašėte, kad šeima laiminga? Keista esateTaipTaipTaip

hmmm, manychiau AVINAS yra tas, kuris nesugeba/nenori/tingi savimi ir savo sheima pasirupinti, o ne tas, kuris atsizhvelgia i pastaba ir ja ivertina. Nemanau, kad tindiriushkai reikia pastoviai ‘bauginti’ savo vyra. Jis, atrodo, ishkart ivertino, kas jam svarbiau Gerai shaunuolis.
Kad tik daugiau tokiu, reikalingu uzhjausti kaip tindiriushka butu, tai nebeturetume apie ka shiame forume diskutuoti Cha cha
Visishkai pritariu jos mintims, jei uzhsileidi ant galvos - pati kalta, ir grazhiuoju paprashyt nulipt praktishkai jokiu shansu. Pabandyt galima, bet jei nepadeda dazhnai lieka kelios isheitys, kaip susitaikymas, kad turi vyra invalida, ar griezhtas pastatymas i vieta, po kurio jis abra susimastys, arba isizheides isheis. Antru atveju - skatertju daroga…

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

nepatinka kad yra kitokiu nei tu?
pasitikiu savimi tiek, kad seimoje galiu savo nuomone ir poreikius istarti garsiai, be baimes, kad iseis "pietauti ten kur laukia isskestomis rankimis"

As ir laukiu, kol man sakute paduoda Cha cha

Tindiriuskai.
Man asmeniškai tai tas pats, bet pačios parašymas "dvelkė" nepasitikėjimu savo vyru, abejingumu bei egoizmu. Jei dar ir vyras toks būtų ir taip galvotų, kad va esu pavargęs tai indų taip pat neplausiu, kambarių netvarkysiu ir t.t., tai kas tada būtų.
Ne mano reikalas, bet labai panašu, kad pačiai vyras yra tik priedas, bet ne gyvenimo Draugas kuriuo gali pasitikėti bet kur ir bet kada, paprašyti pagalbos sunkią minutę ir panašiai.
"nepatinka kad yra kitokiu nei tu?"
kitokie nei aš - tie kurie nemyli savo antrųjų pusių. Ir tikrai man neskauda galvos dėl jų.
Pasisekė, kad tokį vyrą gavai, nes kitas jo vietoje, už pačios plaukų paėmęs į sieną padaužytų, gerai atspardytų ir išeitų, arba kiekvieną dieną girtas pareitų ir aiškintų, kokia tu esi.

Vienas vyras (mano praktikoje) yra pasakęs, jei aš parnešu pinigus, išlaikau šeimą, skalbiu, verdu valgyti, tvarkau kambarius tai KAM MAN TADA REIKALINGA ŽMONA?

O griežtai parašiau vien todėl, kad mintis buvo užbaigiama savimi, o ne šeima: taip ir nėra aišku ar vyras yra laimingas. Šiaip sėkmės. Kiekvienas gyvena taip kaip jam geriau.Labas

ooo, pasistengei Gerai
grizusi pulsiu vyrui po kojom ir paprasysiu kad patrankytu galva i siena
ai, nebesivargink, tai mano irgi paskutine reakcija i tavo nesamones

nu ko cia taip putotis is viso?

juk geri Vyras geroms Moteris teko… o va tindiriuskai… ka cia ir pasakyti… Nekaltas

Niam niamAngelas

Gerai kai yra 1 darbas namie, bet kai tu darbu yra daugiau, pvz.: namu remontas, zemiu veziojimas, namo apsiltinimas, malku skaldymas ir t.t. nemanau kad noretumete apsikeist su vyrais darbais, bet dazniausiai siuo atveju vis tiek zyziat kad jus ta namu ruosa uzkniso… Taigi pagalvokite ar tikrai jusu antrosios puses nieko neveikia, ir ar noretumete apsikeisti darbais. As pvz visai nieko pries netureciau, jei man toki pasiulyma duotu…
Be to kazkas rase, kad net kiausinienes negali issikepti, net ir tuo atveju kai vyras sildo desreles, ar kepa kiausiniene, prie ju ten pripjausto salotu, viska patiekia ir dar lekstes suplauna, jus vistiek to nevadinate maisto ruosimu o tik nevertu demesio "pasildymu"…

Gerai kai yra 1 darbas namie, bet kai tu darbu yra daugiau, pvz.: namu remontas, zemiu veziojimas, namo apsiltinimas, malku skaldymas ir t.t.

Tai, kad mes lyg ir mieste, o ne kaime gyvenam Nežinau Nei karviu melziam, nei malkas kapojam. o remontui pats vyras sake, kad meistrus samdytu…
Zodziu sunkiausi darbai tai yra isukti lempute, priverzti rozete ar pan. Zinoma jie tikrai prilygsta kelioms valandoms sukinejimuisi apie puodus kai virtuvej temperatura apie +50 laipsniu, arba skalbimui rankomis pvz.: dzinsus Juokiasi
Manau, kad Ne Bet ka as durnele suprantu pagal jus vyrus Nekaltas
O siaip tai as pasidarau tuos darbus ir tikrai nemirstu, tiesiog noreciau, kad tai nebutu traktuojama kaip laisvalikio praleidimas. Ir taip noretusi nors menkiausios pagalbos. Negi sunku susirinkti po saves lekstes arba ismesti siuksles i siuksliu kibira, o ne padeti prie kriaukles Liūdnas
Nesuprantu, vyrai, negi tai istiesu taip yra sunku ??? :I !!! Liūdnas

Skaitau ir galvoju - p.pirstine, negi tamstos vyras tikrai toks blogas, nenaudelis? Mirkt

Su vyrais tenka tik gudrumu susitvarkyt.O man patinka vyriski darbai - rastu savom rankom nekilnoju,bet mane augino tevas, tai nebuvo viskas suvedama i maisto gaminima .Papjausto batono su desra ar suriu ir valgom visa diena - nesakau, kad sveika, bet parasta.O siaip , sdave gerbiantis vyras gali pavedzioti savo seimyna kars nuo karto i kur nors, kad zmona atsigautu ir maloniai pasijustu.O issisukineti visiems patinka ir tu gali pradeti, idomu, ar tavo brangiajam tai patiks.

Autorei patarciau paatostogauti kokias tris savaites, kai brangiausiasis dirba. Nejau visa ta laika maitusi tik kavinese, rubus i chem valykla nestu? O grizus siulyciau neskubeti prie puodu ar skalbimo masinos pulti Šypsena

Issiskirk sudaryk vedybu sutarti ir vel vesk.

10 balu DJEI Juokiasi Pralinksminai.

R.K dar dauk ko nezinai apie mano vyra Šypsena
Bet galiu pasigirti, kad paskutiniu metu mano brangusis paitaise Taip
Saunuolis mano berniukas Myliu ir as ji labai myliu.

Nu va, reiskia viskas ciki, saunuoliai. Gerai Apkabinimas

Maniske nevaziuoja su pagedusia mashina. Kol nesutaisau.
Ash nevalgau. Kol nepakviecia prie stalo.
Yra vyriski ir moteriski darbai. Kartais galima pasikeisti.
Ir visai del to nesipykstame
Šypsena

o as manie daznai seimininkauju uz zmona (ji irgi dirba), tai ta dar kartais nepatenkinta buna …Nekaltas ot islepo matyt…Nekaltas