Ka daryti kai vyras nepadeda namuose

Mano anyta pergyvena, kad jos sunui tenka ne tik valgyt ruosti, bet tualetus valyti. Cha cha O as pasididziavau, kad toks gerassssssssss Liežuvis Mirkt Cha cha

kai mes pradejom gyvent kartu as nedirbau ir buvo l. naturalu, kad visa namu ruosa buvo pasidalijama
Taip
buna ir taip Mirkt

Ziaurus neziaurus, bet skaityk, kas taves laukia Juokiasi

[quote]
pirstine rašė:

Ziaurus neziaurus, bet skaityk, kas taves laukia Juokiasi

zinai, kazkaip as to nelabai bijau, mano zmona tikrai gera ir sakute paduos…

Pas mane irgi tas pats, aš nedirbau 4 metus, nes mokiausi ir auginau 2 vaikus, tai jis mus išlaikė ir priprato nieko nedaryt. Dabar dirbu ir aš. Mano namų ruošą jis vadina "nieko neveikimu"Piktas Pareinu aš vakar 7 vakare iš darbo, nes turėjau ilgiau pasėdėt, o namie: indai nuo pusryčių kriauklėj, vaikai nevalgę, lovos neklotos, visi žiūri multikus… Tai ką, vyrai, ar mes neturim teisės į poilsį nors kada, o ne tik "nieko neveikti"? Tada nesistebėkit ir nesiskųskit, kad mums nervai nelaiko ir mes jus lovoj Ignoruoju

blogas wyras…ir kodel zhmonems taip patinka "buti" inwalidais, kurie net shakutes negali pasiimti…

xixixi, tai pasiulyk jam visa savaite ‘nieko neveikti’ Cha cha koks skirtumas kuris ish jusu nieko neveiks?

Labai gerai pastebeta: "Mano namų ruošą jis vadina "nieko neveikimu"Piktas", tas pat ir pas mane. Tipo as nieko neveikiu, o vonios sveitimas ir sukimasis apie puodus tai man yra laisvalaikio praleidimas Piktas

[/quote]

Tilia rašė:
Pas mane irgi tas pats, aš nedirbau 4 metus, nes mokiausi ir auginau 2 vaikus, tai jis mus išlaikė ir priprato nieko nedaryt. Dabar dirbu ir aš. Mano namų ruošą jis vadina "nieko neveikimu"Piktas Pareinu aš vakar 7 vakare iš darbo, nes turėjau ilgiau pasėdėt, o namie: indai nuo pusryčių kriauklėj, vaikai nevalgę, lovos neklotos, visi žiūri multikus… Tai ką, vyrai, ar mes neturim teisės į poilsį nors kada, o ne tik "nieko neveikti"? Tada nesistebėkit ir nesiskųskit, kad mums nervai nelaiko ir mes jus lovoj Ignoruoju

Taippp prie gero greit priprantama, ir visai jau jam nebesinori grupiai snekant pakelti savo uzpakalio. Nesamone, nepasiduok… kodel tu turi ne tik darbe dirbti, bet ir namuose?? Ka jis tuo metu veikia? Ilsisi? Ilsekis tu, sakyk, kad tu siandien nealkana, tau uzteks kokio vaisiaus ar jogurto, ir nieko nedaryk. O jei jis alkanas, lai pasidaro. O jei nenori - nereikia. Kaip pamatys, kad viena, antra diena nieks nei sakutes, o tuo labiau valgyt nepaduoda, pats prades kitaip kalbeti.

sakyk, kad tu siandien nealkana, tau uzteks kokio vaisiaus ar jogurto, ir nieko nedaryk. O jei jis alkanas, lai pasidaro. O jei nenori - nereikia. Kaip pamatys, kad viena, antra diena nieks nei sakutes, o tuo labiau valgyt nepaduoda, pats prades kitaip kalbeti.

[/quote]

juokinat paneles, pvz. as tikrai abejoju ar pulciau prie puodu. negi mazai baru, kur gali islekti ir pavalgyti, su draugeliu gurksnojant salta aluti, buti aptarnaujamam padaveju trumpais sijoneliais, o gal dar paprasciau paieskoti, kas pagamintu pietus ir lauktu isskestom… …rankom

valioooo, va dar vienas, kuriam tai ne problema. Eitu i kabaka - Gerai, gal kartu nusivestum ir zhmona pavalgyt?Cha cha eitu, pas ta, kur ishskestom, hmmm, rankom Nekaltas irgi Gerai, nes taip pat papraschiau sutikt tikra vyra, kuris suvokia, kad abiems dirbant, namu ruosha taip pat ant abieju pechiu gula. O tokiu ne taip ir mazhai Mirkt Laimingas

[quote]sikna ispardyti tinginiams Kanda Blogai Ignoruoju

Na man su vyrais matyt sekasi gyvenime. Pirmasis apskritai mane is virtuves isvares buvo, bo megdavo gaminti visada pats. O as ir nesipriesinau Šypsena
Nors pati pagaminti faktiskai galiu belie ka, ypac visokius mandrus valgius daryti megstu. Bet kulto is to nedarau, yra nuotaika pagaminsiu, nera…vadinasi yra picerijos, uzsakomas maistas, restoranai ar vyro fantazija.
Nematau tragedijos.

O del pacios problemos.Jums is tikruju deretu atvirai pasisneketi.Pabuk pavargusi, susirgusi. Negi jis toks tironas, kad varys tave prie virykles stoveti???

paprasyk, kad kuria diena jis padarytu vakariene. Sakyk: ka padarysi, ta ir valgysim abu. Ot bus jega. Sakyk, jei nemoki, as tau patarsiu. Turetu but skani vakariene. Taip ji pratink nors karta i savaite. Ziurek, ir patiks jam. Nes maisto gaminimas - savotishka poezija Cha cha. O mes sirdyje - visi poetai Liežuvis

Bandziau, as taip raginti, tai kazdaka net buvo bulviu nuskutes Juokiasi ir pora kartu romantiska vakariene padares. Bet tai buvo seeeeniai… Labai. Tikiuosi, kad nustebins dar kadanors. Tikrai tikiuosi. Cha cha
Man ir gerai, kad nelenda prie mano puodu!!! Man juk is tiesu svarbiausia, kad ne valgyt darytu, bet sakute sugebetu pasiimti Šypsena, indus isiplautu, kambarius issiurbtu ir pan. Juk namu ruosa ne vien puodais apsiriboja! Ar ne?

Vaje…
Pirštine, kalbi kaip mano anyta: man nereikia, kad jis sukiotųsi prie MANO puodų. Tegul TIK šakutę pasiima.

Žinai, mano anyta mane mokė : " mano (jos) vyras kartą pasakė - jeigu neraščiau švarių marškinių ar sriubos - kam tu man reikalinga. Tokia moters dalia."
Aš jai pasakiau, kad mano dalia - kitokia. Tiesiog aš taip pasirinkau. Dabar anyta savo vyrui akis bado : matai tu pats nieko nemoki, nepasiimi, man nepadedi.

Kai auginau vaikus - vyras išėjo atostogų (pirmą mėnesį), vėliau ėmėsi privataus verslo, kad galėtų grįžt namo ir padėt.
Manau, kad problema yra ne tik puoduose, O JAUSMUOSE…
Kažkas tikrai ne taip tose šeimose, kur vienas kitam nepadeda ir netjaučia. Pagalbos iš mylimo žmogaus nė praįšyti nereikia - ji visada šalia.
Kartais suveikia ir čia išvardintos priemonės, tačiau jei problema sena - teks pertvarkyti visą šeimos modelį ir vertybes, arba tiesiog susitaikyti su tokia situacija. Nors kai kas renkasi nuoltinius konfliktus.

Laikykis pirštine.
Aš už TAVE.
Tu nusipelnei būti mylima ir palepinta vakariene, lygiai taip pat kaip ir tavo vyras.
MEILĖS ir NAUJŲ KIBIRKŠTĖLIŲ SANTUOKOJE.
SĖKMĖS.
ApkabinimasLabas

Jei tau vyras nepadeda namuose,tai tu jam lovoje nepatek
Cha cha

Pradejau dirbti, o jis kaip lauke sakutes prie stalo atsisedes, taip ir toliau laukia Piktas
Spirk i ušpakali tokiam vyrui. O šeip piktai su juo pašnekėk.Pasidalinkit darbais raštiškai su parašais, paskelpk ultimatumą.
Tūsas

Aciu sandra3x, uz siltus zodzius.
Sutinku su tavim, kad visa esme JAUSMUOSE delto man ir skaudu Liūdnas kai nesulaukiu pagalbos. Drastisku veiksmu kazkaipo tikrai nesinori imtis, nes pyktis sukelia pykti, o zmogu gali kazkiek paveikti tik myledamas.

Paprastai, visokių vyrų yra. Ir jų elgesys priklauso nuo jų auklėjimo, gal jis buvo taip auklėjamas, jog jam mama viską paduodavo ir t.t., nenustebčiau, jei paaiškėtų, kad ir jo tėvelis žmonai nepadėdavo, o sūnus matė ir įsisavino…
Tačiau tai viena problema - anos šeimos. Jūsų šeima, tai jau atskiras visuomenės darinys.
Ar pastebėdavai savo vyro tokį elgesį prieš santuoką? Manau, vis tiek bent jau kelis mėn. draugavote, o gal net ir gyvenote. Ar jis padėdavo tau? O kai atsirado vaikeliai ar padėdavo? Atsakiūsi mintymis susumuok ką gavai, jei dauguma atsakymų neigiamų - užjaučiu. Jis sunkiai bepasikeis. Tai įtakos ir tai, kad yra pripratęs,o kitas dalykas - nelabai jis tave gal ir myli ar gerbia. Nes jei mylėtų, matytų, kad pareini ir taip pavargūsi (nesvarbu, kad paprastesnį darbą dirbi nei jis), tai jis pats imtų ir indus bent išplautų po valgio.

Ką patarčiau. Iš tam tikrų pvz. savo draugų elgesio: vienas geras mano draugas yra tavo šeimos variantas, tik ten dar +, kad finansiškai ji yra visiškai priklausoma nuo vyro, jo dėka įsigijo gyvenamą plotą (namą), apvažinėjo dalį Europos ir t.t.(Nors jiems 27; 30 met.) Tai jis, manau, tikrai ne kiekvieną dieną indus plauna ar valgyti daro, nors kai buvom kambariokai, tai viską pats darydavo, net kambarį tvarkydavo. Bet tokių žmonių nepakeisi, nes jie jaučiasi "užsidirbę" savo poilsį sukurtu šeimos gerbuviu ir žmona turi "atidirbti", kad būtų pusiausvyra…
Jei Tavo šeimoje kitaip, tai be visų tų rekomendacijų, kurias rašė skaitytojos pabandyk dar vieną, paprašyk švelniai, kad kažką padarytų (tikiu, kad ilgai teks laukti kol padarys)ir jei padarys, tai pasistenk tą vakarą ar dieną jį pamylėti taip, kad jis ilgai atsimintų kaip kažką tokio. Ir po to tarp kitko pasakyk, kad tave tokią aistringą padarė jo pagalba. Kitą kartą vėl pakartok. Jei jis yra normalus vyras, be neigiamų auklėjimo problemų ir jei jis tave myli ir geidžia tai toks metodas turėtų paveikti. Nes šiaip ar taip jis (bendrai kalbant)yra patinas ir nori … . O tu gali jam tai duoti, bet suorganizuok tą taip, kad pasamonėje (kaip mažam vaikui)jam liktų, jog "kai tik padedu, būna cool" ir po trupu, po truputi gal pripratinsi padėti, o gal ir santykiai taps artimesni. Nes jis tave tai vedė iš aistros, o tik po to iš meilės. tai ir naudokis tuo. Kai kažkas yra pasakęs kažką panašaus, kad sutikus merginą: "vyrui pradžioje kyla aistra ir noras mylėtis, o po to ateina meilė, o moteriai - meilė ir tik po to aistra bei noras mylėtis". Jei naudosies jo silpnosiom savybėm (manau, kad tai visų vyrų silpa grandis), gal ką ir pakeisi, nes jei nebūtų vyrams to noro, tai, bijau, kad ir moterų jiems nereikėtų, jau nekalbant apie šeimas, vaikų "kūrimą" ir t.t.

SėkmėsLabasLabasLabasVyrasVyras