Ka daryti, kai daznai delnai prakaituoja??

Ka daryti, kai daznai delnai prakaituoja??

mane tai baigia i kompleksus ivaryt…

Na, tiesiog būna žmonių, kuriems patyrus net ir mažiausią stresą ar susijaudinus suprakaituoja delnai. Prakaitavimas ne bet koks. Tas prakaitas, kaip tyčia būna kažkoks "keistas", lipnus…Ir atsiranda , kaip taisyklė, kai žmogus pradeda apie tai galvoti, kai reikia pasisveikinti ar šiaip kur nors rankas parodyti…

Priežąstys įvairios ir individualios, pradedant amžiumi, medžagų apykaita, baigiant " jautria siela"…

Vienais atvejais iš to kartais "išaugama", kartais net vartojami vaistai, mažinantys diglumą…Čia jau kiekvienam savaip…Dauguma atveju, tas prakaitavimas vyksta nerviniu pagrindu.

Kompleksuoti dėl to nėra ko. Tereikia išsiaiškinti priežąstį ir ją pašalinti.

…visa, ka tu parasei tikiu, kad teisinga, bet, kad prakaitas lipnus…tai gal ir ne…bent jau ne mano…

Čia jau kiekvienam savaip.
Nieko negalima patarti, nežinant anamnezės, persirgtų ligų, jo gyvenimo būdo ir nematant žmogaus…

…man dazniausiai prakaituoja, kai pajauciau didesne siluma…arba apslritai pasidaro karsta…tada prakaitas pilas kaip is ciaupo…kaip to isvengti be vaistu??

Na, stebuklingų, liaudiškų priemonių, deja, nežinau.
Na , gal tiesiog labai aktyvi prakaito liaukų veikla…Prakaito liaukų veiklą reguliuoja tas ir tas…Tai gal tą ir tą biški prislopinti…

Girdejau, kad prakaitas stabdomas botulino injekcijomis. Bet tai a) brangu; b) poveikis nera amzinas.

man irgi taip yra Nustebęs
vasara ypac Taip tai del prakaito liauku veiklos manau…Nekaltas

prakaitavima reguliuoja vegetatyvine nervu sistema, kurios valdyti zmogus pats negaliNežinau as irgi sita problema turiu.
reik mityba truputi priziureti ir koki valerijo pagerti, ar melisa, ar siaip kokiu raminanciu zoleliu. As berods Melistonk’a geriau gydytoja buvo is rasius tai kazkaiek padeda.

prakaitavima reguliuoja vegetatyvine nervu sistema, kurios valdyti zmogus pats negaliNežinau as irgi sita problema turiu.
reik mityba truputi priziureti ir koki valerijo pagerti, ar melisa, ar siaip kokiu raminanciu zoleliu. As berods Melistonk’a geriau gydytoja buvo is rasius tai kazkaiek padeda.

Neklausyk tu patarimu.

Nenusimink