ka daryti(2 dalis)

ka daryti(2 dalis)

nu ka man daryti jeigu ta pana ruko ir taip toliau nu jai aishku 14 metuku kaip ir man.Ir jinai manes paklausia ar ash ja myliu
P.S ash nemegstu rukanciu

bloga mergaite… negalima 14 rukyti o tai paskui bus 160cm ir dar jei macdonaldas patinka tai ishvis blogai, nes bus mazha ir su dideliu uzhpakaliu. tragedija. kaip suprantu pats i ja biski neigiamai zhiuri, ar bent jau labai nepatinka kad ji ruko. ash tai tavo vietoj… a ka ash zhinau ka ash darytshiau Cha cha


Papasakok jos tevuiApakęsApakęsne tik "meile"bet ui kaip greit isrukys viska po perkunaisPiktas

Nu jo tikrai kad ash paskui atrodysiu toks aukstas su zemia
P.S. mano ugis 183cm

Na nezinau, kaip cia tau ir patarti. Pabandyk jai parodyti, kad tau labai nepatinka, kad ji ruko (tipo tu grazi ir t.t. bet negaliu taves myleti rukancios, nes as tokiu nemegstu, ar kazkas pan.). Aisku jai uzsirukius gali pabandyti atimti cigarete, bet del pasekmiu neatsakau Šypsena.

Ir aplamai, kas cia su tais rukymais pasidare? Cia mada, malonumas ar dar kas? As taip pat labai nevirskinu rukanciu panu. Nuo ju paskui sklinda nemalonus rukalu kvapas.

Cia geras variantasŠypsena Gal ir pades…Cha cha

Supranti, panos rūkydamos nori parodyti, kad jos labai kietos esą. Bet ištiesų taip nėra. Tavo pana tikra kvaiša. Mesk ją greičiau!!! Kietas

ai tikrai kokia cia mada durnos mergos tos tavo kad ruko ane

Jei jai 14 ir ruko tai mano patarimas vienintelis dirzeliu jai per uzpakaliuka gerai turi tevelis ikresti kad uzmirstu si "gera" iproti.

Cia tas kur tik 6CD uzima? Cha cha

Cha cha

nu bent jau prisipazinai Cha cha

pabandykit XMP, pabandykit XMP, pabandykit XMP Liežuvis as doornas Cha cha

man tai irgi nepatinka.atsibosta kažkodel greitai

o ka cia daryt nedasuntu

O tu pazaisk ir tada galesi atsiprasyt Cha cha

Niekad neuprasiu tu kurie zaidzia toki atsiprasant Š? Nekaltas tik neisizeiskit

Unreal Tournament 2004

kas per grajus?