ka daryt?

ka daryt?

man patinka vienas baxuriukas =]~ ash jam irgi patinku Flirtas esam viena karta lovoje pasibuciave Taip prisipazhystu buvo faina =]~ nors ir nieko daugiau nebuvo bet man patiko justy jo glamones...=] mm... Apkabinimas po to karto ash supratau kad jy myliu =]~ jis sake kad ir mane myli =] Širdis bet jis man vis nesiulo draugauty Žliumbia o ash labai noriu kad jis butu mano vaikinas Liūdnas ka daryty???? Pavargęs

tau dar tik 14 Pavargęs spesi viska patirti Piktas

jooo....as su barbem dar zaidziau tokiu metu budama Kietas

nu bet vistiek =[[

jeigu patinka, tai parodyk iniciatyva pati,kodel sitoje civilizacijoje nusistovejusi nuostata, kad visada pirmas zingsnis turi buti is Vyras puses? Pavargęs gal jis labai drovus? Drovus

Hm Nekaltas Sekmes Mirkt

dar aukti ir aukti..o ne apie lowa su kakaliais swajoti.. Mirktka tokiu metu apie mejla galima ismanyt.. Cha cha

isprievartauk jy

joo as apie bernus ne nesvajojau tada mokslai buvo galvoje... ech keiciasi laikai Girtas

oi =]]]] nu jis ne drovus =]]]

kaip as auginsiu savo vaikus kai jie taip anksti brest pradeda?stai kur klausimas Žliumbia

laikai keiciasi =]]] Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

na, tai tiesiai sviesiai paklausk ka jis apie tave galvoja ir bus matyti Mirktp.s meile neatsiranda nuo vieno Lūpos Labas

bet sheip ish vienos puses bijau kad jis pasakys ne..nors ir sake kad myli mane =[ bijau kazhko tik paty tikslei nzhn ko =[

siulyciau geriau pasimokinti o bernu dar bus Laimingas

bet tokiu kaip jis yra labai mazhai =[

kol jauna tau taip visi atrodys paskui nuomone keisis Taip

pasakys, tai pasakys, del to pasaulis nesugrius...tada bent galesi visa koncentruotis i pamokas.

okei oeki patykesiu =]