Ka daryt su tewajs,kad jie lbiau mane suprastu?Pasitiketu?

Ka daryt su tewajs,kad jie lbiau mane suprastu?Pasitiketu?

Ka chebryte?

realiai tai yra labai sunku…pats vyresnis seimoj esu ir ledus oi kaip sunku buvo pralauzt,bet broliukui legviau dabarCha cha
o kokreciau kokis atvejis?

Niu as esu wyriausia,dar turįu 2 seses…As ir matau kad turit lauzt ledus…Taj lb sunku…Manes daznaj neislejdzia kzkur pasilinxminti…Tiurbut as wienintele is wisu sawo draugu esu tajp lajkoma…Niu manes tajp nesupranta kajp kitu…Wisdar lajko maze…

reikia susesti visiems kartu ir pasikalbeti. Pasakyk, kad nesi jau mazoji dukryte, negi taip ir laikys visalaika po sparnu ir niekur neisleis.

tai neimanoma…

Kad ir kajp daznaj as jięms taj bandau taj isajskint,wiskas kajp i siena…Nors dabar jau galima sakyt geriau,nes bewejk wisus saw pralejdziu su draugajs ar su wajkinu,bet paskuj gaunu ju priekajstus kad namie wisaj nebunu,kad jie rejkalingi,kad tik pinigu duotu ir t.T…Bet as tikraj su jas lb atwiraj stengiuos bendraut,but dazniau su jas…Daznaj net neprasau kad islejstu i tusa,nes znau kad nelejs,tada buna tajp abydna,

To niekada nebus! Tewus reikia jau nuo mazens aukletiŠypsena

Nu nepasitiki, tai nepasitiki… Iki mokyklos pabaigimo liko menuo?
Pabaigsi, isvaziuosi i kt mietsa mokytis ir gyventi, galesi tusintis kiek noresi, su kuo noresi, kaip noresi…
Tik ziurek neprisidirbk: neigrimsk i alkoholio, narkotiku, sekso liuna…
Nukiek cia beliko su tevais gyventi? Iki rugsejo 1Šypsena Iskesi. O i gamta su draugais tikrai nors karta per vasara isleis, jeigu padesi mamai namie, padarysi valgyti, susitvarkysi, isnesi siuksles, pasikalbesi vakarais ir t.t.

sakyciau uzteks ir to, kad pradesi juos labiau gerbt ir paisyt ju nuomones. jei sako niekur neisi, tu jiems labai ramiai ir graziai papasakok kur eisi, su kuo, ka veiksi, kada grisi, ir grizk butent tada kada prizadejai - tai svarbiausia salyga. ne minutes veliau. pamatysi, ilgainiui viskas susitvarkys, ir igysi tevu pasitikejima ir galesi veikt ka nori. NEVELUOK SVARBIAUSIA

pasitikejima reikia uzsitarnauti, jei karta ji jau pamyniai jie bvisa gyvenima tau priekaistaus patikek…

Kad buna,kad jie manes net neklauso…O as kartajs neiskentus apsizliumbiu,tada buna dar blogiau…

nezliumbk ne vietoj, jei neklauso, parasyk laiska ir paduok, bet nezliumbk. kuo dazniau zliumbi, tuo jiems labiau atrodo, kad tu nesubrendus savarankiskai veiklai.

Aha tikraj…Tajp ir mama sako: “negalwojau kad tu dar tokia maza”… Um nznau rejx bandyt e-majlais susirasinet su tewajsŠypsena)
o istikro taj lb gera mintis kad parasyt jiems lajska ko is ju noriu…Niu rejx pabandyt…